reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

a jak sie odklei,chociarz podobno nie odklejaja sie no ale ....?? yhmm nie bardzo zreszta ciagle sa widoczne? ueh i kazdy wie wtedy jaka stosuje antykoncepcje...:zawstydzona/y::-pi to jest krepujace ..a ja lubie chodzic w bluzkach bez rekawow itp. rozumiesz te miejsca sa widoczne ,...:sorry2:
 
reklama
Rozumiem cie doskonale bo mysle dokladnie tak samo.
I do tego wszystkiego denerwowal by mnie ten klej. Bo po pioerwsze sie brudzi, a po drugie nie chce zejsc tak ladnie i szybko. No ikazdy plasterek w innym miejscu musi byc.
 
Buziaczku ja tabletki bralam jako mlode dziewczę to byl Cilest z tego co pamiętam, bralam je prawie rok przytylam wtedy bardzo (na szczęście mlody organizm szybko wrócilam do formy po odstawieniu) i powiedzialam never ever tabletek, bo lekarze niestety w zdecydowanej większości nie robią żadnych badań hormonalnych, tylko przepisują te tabletki na chybił trafił, a w różnych tabletkach różna zawartość hormonów i nie każdy organizm dane tabletki toleruje i czlowiek wtedy jak królik doświadczalny. Poza tym też mialam po nich totalny spadek libido i nawet się śmialam, ze te tabletki dlatego są anty, że po nich się poprostu wogóle nia ma ochoty na sex:-D;-)
 
Iskierka- No wlasnie to maja do siebie tabletki, ze nie ma sie ochoty na przytulanko...:wściekła/y:to mnie tez wkurza:crazy:juz czasem mysle ze cos mi sie stalo jak zaszlam w ciaze...to utracilam ochote na jakie kolwiek pieszczoty. :baffled::eek:moze ze Mna cos nie tak? miala koras z Was cos takiego??
 
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :szok:
no mam nadzieję, ze to przez tablety :shocked2:

:-D:-D:-D:-D

za jakiś czas powiem czy coś się zmieniło z moim POPĘDEM :cool2::laugh2: ;-)
...bo zakladam mirenke
ale tam tez jest progesteron czy coś :crazy:
tylko podobno mniej :tak:
 
Czesc Melcia :-) :-)
Fajnie, ze tu sie spotkalysmy ;-) :-) :-) ;-)

buziaczek1626 ja biore teraz tablety i poped mi sie nie zmienil, wiec chyba to na mnie nie dziala. Jak mialam zamiar brac tabletki to pierwsze co powiedzialam mojej gince to to zeby dala takie po ktorych bedzie mi sie chcialo igraszek nocnych :-) ;-)

Co do popedu w tarkcie ciazy to moj poped zmalal pod koniec ciazowania. I to nie dlatego, ze brzuszek mi przeszkadzal. W sumie to sama nie wiem czemu. Tak jakos mialam. Na poczatku ciazy bylo tak jak przed ciaza. A po porodzie balam sie sexu strasznie. Ten pierwszy raz byl okropny dla mnie i trwal strasznie krotko nie umialam sie odprezyc i nie myslec o bolu. Przez pierwsze 4 miesiace po porodzie mnie cos tam bolalo. A do 6 miesiecy czulam jakikolwiek dyskomfort. Dopiero po pol roku sie wszytsko zmienilo i jest tak samo super jak przed ciaza. Ale kazda z nas przechodzi to wszytsko inaczej wiec napewno wszystkoz Toba w porzadku :-)
 
reklama
Buziaczek pierwszy raz słyszę o czymś takim, zdaje mi się , ze bierzesz Noriday, ja też je brałam jak karmiłam piersią i całkiem normalnie sie po nich czułam:tak:
 
Do góry