reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po...

Dziewczyny, czy któraś wie, po jakim czasie od odstawienia dziecka od piersi pojawi się @? Nie karmię już 4 tygodnie, a wcześniej karmiłam bardzo mało... No i stosowaliśmy jedynie stosunek przerywany... Robiłam test i wyszedł negatywny, ale zaczynam się już denerwować...
ja też mam obawy, Skończyłam karmić jakieś 3 tyg temu, a i tak tylko dokarmiałam piersią.Co prawda u nas nie był stosunek przerywany, tylko gumka, która - jak mąż zapewnił - nie pękła ani nic takiego - no ale okresu nie ma.
A testu nie zrobiłam, wiem, że to głupie, ale na razie czekam, i nie chcę robić...
 
reklama
My na przerywanym 3 lata przed ciążą jechaliśmy i nie wierzę w to, że jest taki zawodny... Cały czas czuję się jak przed @, a jak byłam na przeglądzie podwozia po 6tyg, to jajnik już wyglądał jak pracujący normalnie... Jutro mija od tego czasu 4 tygodnie, ale czekam dalej... Podobno po odstawieniu może minąc 4-8 tygodni, a niekiedy @ pojawia się dopiero po 12 od porodu... Póki co się pocieszam :)
 
My na przerywanym 3 lata przed ciążą jechaliśmy i nie wierzę w to, że jest taki zawodny... Cały czas czuję się jak przed @, a jak byłam na przeglądzie podwozia po 6tyg, to jajnik już wyglądał jak pracujący normalnie... Jutro mija od tego czasu 4 tygodnie, ale czekam dalej... Podobno po odstawieniu może minąc 4-8 tygodni, a niekiedy @ pojawia się dopiero po 12 od porodu... Póki co się pocieszam :)
i ponownie - u mnie to samo:-) tzn lekki ból podwozia, taki jak na okres, a dodatkowo syfki na buzi, bleee:eek:
kurczę, muszę test zrobić, bo sama się nakręcam ;-)
 
ja karmię już tylko w nocy więc ciekawe kiedy dostanę @ a chciałabym już bo przynajmniej jakiś cykl by mi wrócił:/ we wtorek ide do gina na przegląd popoprodowy więc musimy też coś antykoncepcyjnego wymysleć...
 
i ponownie - u mnie to samo:-) tzn lekki ból podwozia, taki jak na okres, a dodatkowo syfki na buzi, bleee:eek:
kurczę, muszę test zrobić, bo sama się nakręcam ;-)

Ja już od wczoraj jestem spokojna :-) @ przyszła dokładnie po 5 tyg od całkowitego odstawienia i po 10,5 od porodu... No niestety z Mireną muszę się miesiąc wstrzymać, bo wyskoczyły nam niespodziewane wydatki i zaczęłam Cezarette.
Ku mojemu zdziwieniu podbrzusze bardzo boli, jak nigdy przed ciążą...
 
no a u mnie nadal nie ma...
przekopiuje tu sowje pytanie, bo niepotrzebnie zadałam na głownym:

A u mnie nadal nie ma okresu i pytanie - kiedy po zakończeniu dokarmiania pojawia sie okres? wiem, że już to było gdzieś pisane, ale nie pamiętam dokładnie gdzie:-(
denerwuję się, choć do tej pory gumki spełniały u nas swoje zadanie, ale to ma byc pierwszy okres po porodzie i nie ma go, więc mam stresa.
 
no a u mnie nadal nie ma...
przekopiuje tu sowje pytanie, bo niepotrzebnie zadałam na głownym:

A u mnie nadal nie ma okresu i pytanie - kiedy po zakończeniu dokarmiania pojawia sie okres? wiem, że już to było gdzieś pisane, ale nie pamiętam dokładnie gdzie:-(
denerwuję się, choć do tej pory gumki spełniały u nas swoje zadanie, ale to ma byc pierwszy okres po porodzie i nie ma go, więc mam stresa.

hurraa!!! już jest:-D
 
asjaa gratuluję:) jestem ciekawa, czy ja moją też przywitam z taka radością:///

swoją drogą nie wiecie może kiedy może nadejść @ jak się karmi piersią?
 
olciu, jak sobie pomyślałam, że mogłabym być w ciąży (a znam ze słyszenia przypadek mamy, która zaszła w ciążę, jak jej dziecko miałe niecałe 3msc) to aż mi się słabo robiło;-)
to dla mnie znak, że należy pomyśleć o jakiejś antykoncepcji. Do tej pory gumka była ok.
Myślałam o wkładce, ale dla mnie to bardzo duży wydatek.... tabletki brałam kiedyś i niezbyt dobrze to wspominam, a poza tym jestem bardzo zapominalska.
 
reklama
Powiedzieć Wam jaką mój Mąż ostatnio wymyślił metodę antykoncepcji? "Poczekamy aż zaczniesz miesiączkować" :/
 
Do góry