reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie

Axarai no :-Dz tym extra grubym ogumieniem:-D:-Dmoże dwie dla bezpieczeństwa :-D:-Di ton a żelu nawilżajacego :-D:-Djuż mi libido skoczylo :-D:-Djak sobie pomyślę, że tak będzie wyglądało moje wspołżycie przez 5 miesięcy :eek:
Czytałam sporo o tych Cerazette i Azalii i... szczerze nie są one zbytnio skuteczne...a jak mam się męczyć z plamieniami to wolę same gumeksy :-D
 
reklama
Rysia moje libido zakopuje się pod ziemię jak o gumipaltach słyszę. Ja karmiłam długo, więc i tak mimo plamień na początku byłam zadowolona, bo jak plamienia przeszły, to przez ponad rok miałam spokój. I jak przyszła ta wredna@, to w ogóle nie wiedziała o co chodzi:-D
 
Risia ostatnio często na grouponie są promocje po 150 gumek
więc niech naciągają i 3 :-D:-D:-D
stwierdziłam, że ta ilość wystarczyłaby mi do końca świata i jeden dzień dłużej :-):laugh2::-D:tak:
 
tak sie zastanawiam nad antykoncepcja... bo skoro karmie piersia tak sobie a mlody je wiecej mm to cerazette dostane czy cos innego? w sumie dla mnie najlepsze byly novynette no ale nie bylo mleczka... chyba tylko ginek wie co mi dac :)
 
Martuś nawet jak dajesz pierś raz dziennie, to i tak specjalne tabsy niestety muszą być. Ja tam z Cerazette byłam zadowolona, co prawda plamiłam przez pierwsze 4 miesiące, ale później super było, no i bez @:-)
 
reklama
Do góry