reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 025
reklama
Ja już któryś z kolei cykl i lipa. :( jakieś wskazówki :)
Hmm nie wiem jakie ci moge dac wskazowki.. Tak naprawde tylko w drugiej ciazy bardzi wsluchiwalam sie w orgabizm i doszukiwalam sie owulki. Bolace jajniki, przezroczysty sluz i wtedy dzialalismy i sie udalo.. Teraz bylo spontanicznie i tez sie udalo:) uda sie i Tobie, zobaczysz:) tylko nie wolno sie poddawac i trzeba w to uwierzyc:)
 
Hmm nie wiem jakie ci moge dac wskazowki.. Tak naprawde tylko w drugiej ciazy bardzi wsluchiwalam sie w orgabizm i doszukiwalam sie owulki. Bolace jajniki, przezroczysty sluz i wtedy dzialalismy i sie udalo.. Teraz bylo spontanicznie i tez sie udalo:) uda sie i Tobie, zobaczysz:) tylko nie wolno sie poddawac i trzeba w to uwierzyc:)
Ja cały czas wierzę, że się uda. Też obserwuje wszystko i działam i jak na razie nic. To jest podobnie jak z pierwszym dzieckiem, w końcu "odpuscilam"no i jest:) trzeba walczyć o swoje marzenie;) dzięki
 
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
reklama
Do góry