reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

@MamaBuni u mnie tsh to 18-20zl także nie ma tragedii, progesteron 24zl i to muszę zbadać ponownie 25 maja i czekam na ten dzień obecnie bardziej niż na zrobienie testu, bo możliwe, że testowanie będzie bezsensowne 😔 a ja głupia testów ciążowych zrobiłam każdego cyklu po 3 i ryczałam zawsze 🤦‍♀️

Ale koniec tych smutków, ciężarówki napiszcie jakieś swoje objawy itd, uwielbiam to czytać 🥰🍍🍍🍍
 
reklama
@MamaBuni u mnie tsh to 18-20zl także nie ma tragedii, progesteron 24zl i to muszę zbadać ponownie 25 maja i czekam na ten dzień obecnie bardziej niż na zrobienie testu, bo możliwe, że testowanie będzie bezsensowne 😔 a ja głupia testów ciążowych zrobiłam każdego cyklu po 3 i ryczałam zawsze 🤦‍♀️

Ale koniec tych smutków, ciężarówki napiszcie jakieś swoje objawy itd, uwielbiam to czytać 🥰🍍🍍🍍
Ja do swojego lekarza poszłam z wszystkimi wynikami o których piszą przy staraniach. Progesteron i prolaktynę robiłam w 3 dc później w 21 dc przez 4 miesiące aby można bylo porównać. Jedyne badanie AMH postanowiłam zrobić w nowym roku... i jeszcze w 2019 kosztowało 94 zł a a w lutym 196 zł szok. Co do tego co piszesz fakt, zrobisz progesteron i widać wszystko...
 
Hej dziewczyny. Ananasem się dalej objadam, dzisiaj była babcia i pyta co ja tak jem te ananasy :D mówię że dla zdrowia hihi... Ale w sumie nie wiem po co je jem....

To plamienie przychodzi i ustaje np. Wczoraj nie plamilam od poludnia wcale, a dzisiaj znowu.... Jestem 8 dzień po pregnylu. Dziś test ładnie widoczny cień, wczoraj tak samo. Ale to jeszcze Pregnyl.
 
Możliwość mam nawet już mąż mówi żeby iść prywatnie bo się inaczej nie doczekam, wcześniej właśnie chodziłam tylko prywatnie ale jakoś ten ginekolog mimo dobrych opinii mi nie pasuje. Muszę poszukać jakiegoś dobrego jak tylko będzie po @ bo już chyba nie ma sensu czekać.
@Perlui a nie masz możliwości iść prywatnie? Ja poszłam i wiem na czym stoję, a na NFZ czekałabym może nawet i do czerwca/lipca bo tak otwierają dla innych kobiet niż te w ciąży [emoji2368]

Powiem Wam generalnie, że byłam przekonana, że wszystko gra i że mam owulacje, bo miałam jej objawy tzn kłucie, śluz i w tamtym cyklu mierzyłam temp nawet i podwyższyła się a w dniu okresu spadła.. A na usg wyszło, że niemożliwe że miałam owulacje, bo pęcherzyk nie pękł... Także ja jednak jestem zwolenniczką pójścia do gina jak najwcześniej, kto wie gdybym poszła w styczniu, to nie starałabym się 4 cykle bezskutecznie [emoji846]
 
Hej dziewczyny :) ja jestem na staraczkach, chwilkę byłam na styczniowych mamach no i podczytuje Was tutaj wiec pozwolę sobie dołączyć. W tym miesiącu miałam ciąże biochemiczna, skończyło się krwawienie byłam u ginekologa wszystko ładnie wygląda i możemy dalej działać, mówiła jesxze ze mogę sprawdzić betę ale rano w dniu w którym później dostałam krwawienie miałam 25, dwa dni później spadła do 7, myślicie ze jest sens sprawdzać ? Pozdrawiam Was wszystkie ananaski 💕
 
13 dni opóźnienia?! O matko.. ja bym leciała do pierwszej lepszej apteki po testy [emoji50]
Testy już w domu czekają :D. A ja w mieście jestem [emoji13][emoji13][emoji13]. No nic muszę czekać :D jak przyjadę do domu to będę testować. Ale jakoś mam stresa [emoji3][emoji3].
 
Hej dziewczyny :) ja jestem na staraczkach, chwilkę byłam na styczniowych mamach no i podczytuje Was tutaj wiec pozwolę sobie dołączyć. W tym miesiącu miałam ciąże biochemiczna, skończyło się krwawienie byłam u ginekologa wszystko ładnie wygląda i możemy dalej działać, mówiła jesxze ze mogę sprawdzić betę ale rano w dniu w którym później dostałam krwawienie miałam 25, dwa dni później spadła do 7, myślicie ze jest sens sprawdzać ? Pozdrawiam Was wszystkie ananaski 💕
Tez jestem po biochemicznej w dniu w ktorym mialam krwawienie beta byla 23 a tydzien pozniej juz spadla calkiem. Zaszlam w nastepnym cyklu i aktualnie 10tc 🤪 tylko cykl moze ci sie przedlyzyc lub skrocic badz owulacja wystapic w innym terminie niz zwykle wiec na to uwazaj. Sa duse szanse ze od razu zajdziesz i bedzie ok. Nie jedyna potwierdzam ta teorie 😂
 
U mnie dzis 9+2 wczoraj czulam sie dobrze juz myslalam ze mdlosci przejda a dzisiaj jeszcze gorzej niz kilka ostatnich dni. Okolo 10 razy pod rzad pociagnelo mnie na wymioty, nie moglam zlapac oddechu, zoladek mi tak zacisnelo jeszcze mnie chlop musial łapac bo mi sie ciemno przed oczami zrobilo i ledwo stalam...strasznie sie zle czuje 😢😰
 
reklama
Cześć, pozwolę sobie do Was dołączyć :) byłam jakiś czas na staraczkach, ale bardziej podczytywałam niż się udzielałam. W końcu po prawie półtora roku udało się i nam :) Według OM dzisiaj 5+3. Beta z przedwczoraj 507, beta z dzisiaj 904, prolaktyna 23, progesteron 30,6. Przyrost nie jakiś ogromny ale według normy. Mam wrodzoną wadę macicy, która utrudnia zajście, utrzymanie i donoszenie ciąży, więc mam dużego stresa. Pobolewa mnie czasami brzuch, czasem na środku, czasem z prawej strony. Ciążowych objawów za bardzo nie mam. Dajcie znać jak to jest z tym przyrostem bety.
 
Do góry