reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Z tego co wyczytałam to ona występuje już w zaawansowanej ciąży, a u mnie to się zaczęło dzień po podaniu pregnylu + przy choleostazie nie występuje wysypka, która u mnie wystąpiła, także dzięki Bogu to nie to.. u mnie to wyglądało jak taka pokrzywka..
Ojej, mam nadzieję, że ta maść Ci pomoże 🤗 lepiej już dziś?
A Ty pierwszy raz miałaś podawany ten pregnyl?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem ci...nie wiem czemu wkoncu juz nie pamietam ale doszlam do wniosku ze faktycznie nie kupuje 😂 co do spiworka mialam na mysli specjalny zimowy taki do gondoli zeby cieplutko bylo 🤗 w taki do spania na codzien napewno sie zaopatrzę, w tkmaxx co chwila są przepiękne w roznych rozmiarach i tanio, ostatnio widzialam 2 przewijaki. Byly bombowe w piekne wzory. Ostatnio kupilam tam te puchowe buciczki co wam ostatnio zdjecie pokazywalam 😅
Ok, wiem o jaki Ci chodzi, taki z polarkiem prawda? Screenshot_20200515-062334.png
Widziałam też tańsze egzemplarze, chociaż dla mnie są brzydsze (kwestia gustu) 😉 Screenshot_20200515-062228.png
Ja się zdecyduje na taki śpiworek do wózka. I tak musi starczyć tylko na parę miesięcy, zanim dziecko wyrośnie to już będzie lato ☺️
Dobrze wiedzieć, że w tkmax można dostać ładne świworki do spania, dziękuję 😘
 
Ok, wiem o jaki Ci chodzi, taki z polarkiem prawda? Zobacz załącznik 1120144
Widziałam też tańsze egzemplarze, chociaż dla mnie są brzydsze (kwestia gustu) 😉 Zobacz załącznik 1120146
Ja się zdecyduje na taki śpiworek do wózka. I tak musi starczyć tylko na parę miesięcy, zanim dziecko wyrośnie to już będzie lato ☺
Dobrze wiedzieć, że w tkmax można dostać ładne świworki do spania, dziękuję 😘
Tak wlasnie o taki chodzi 🥰 tylko wlasnie ja jak bede zamawiac to z polski pewnie i wiesz dodatkowo wysylka do austrii kosztuje tez i wychodzi ona nieraz 60/100 zlotych wiec tyle wiecej musze zaplacic. Takze jak bede cos zamawiac to pewnie z jakiejs 1 firmy zeby raz za wysylke placic bo tu w austrii to wszystko jest 2x drozsze
 
A ananasa tylko po owulacji czy przed tez?Bo dziś kupiłam właśnie świeżego 😊
Ja jem tylko po owulacji. Czytałam gdzieś, że nie powinno się jeść przed, jeśli zależy nam na prawidłowym rośnięciu i pękaniu pęcherzyków. Ale to pewnie zależy od przypadku. U mnie jest różnie z owulacją, więc wolę nie ryzykować😉
 
Ojej, mam nadzieję, że ta maść Ci pomoże 🤗 lepiej już dziś?
A Ty pierwszy raz miałaś podawany ten pregnyl?

Właśnie pierwszy raz 😶 maść poki co mi nie pomaga, jedynie to, ze rumień na twarzy ladnie mi zszedł, ale i tak szyja, ręce, dekolt i nogi swedza mnie przeokropne i wyskakują takie małe czerwone kropeczki.. tp swędzi do tego stopnia, że nie mogę zasnąć, a potem budzę się w nocy.. 😪 zadzwoniłam już dzisiaj z samego rana do dermatologa - wizytę mam na poniedziałek.. nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam, żeby to nie było nic poważnego🙏
 
Tak wlasnie o taki chodzi 🥰 tylko wlasnie ja jak bede zamawiac to z polski pewnie i wiesz dodatkowo wysylka do austrii kosztuje tez i wychodzi ona nieraz 60/100 zlotych wiec tyle wiecej musze zaplacic. Takze jak bede cos zamawiac to pewnie z jakiejs 1 firmy zeby raz za wysylke placic bo tu w austrii to wszystko jest 2x drozsze
Ok rozumiem, to faktycznie najlepiej kupić wszystko w jednym miejscu. Wiesz co rozmawiałam teraz z koleżanką i to nie jest tak, że taki śpiworek starcza na parę miesięcy. Ona miała taki wydłużany i nawet do 3-4 lat się nadaje i potem nawet na sanki się nada. Ja jestem zdecydowana na zakup ☺️ Pokaże Ci o jaki chodzi: ☺️ są też dostępne na allegro Link do: Śpiworki Combi 3w1 - Cottonmoose
 
Właśnie pierwszy raz 😶 maść poki co mi nie pomaga, jedynie to, ze rumień na twarzy ladnie mi zszedł, ale i tak szyja, ręce, dekolt i nogi swedza mnie przeokropne i wyskakują takie małe czerwone kropeczki.. tp swędzi do tego stopnia, że nie mogę zasnąć, a potem budzę się w nocy.. 😪 zadzwoniłam już dzisiaj z samego rana do dermatologa - wizytę mam na poniedziałek.. nigdy w życiu czegoś takiego nie miałam, żeby to nie było nic poważnego🙏
Kurcze 😢 to faktycznie dobrze, że masz tą wizytę tak szybko. Daj znać kochana co Ci powiedział. Może jesteś uczulona na ten pregnyl i Ci da jakiś odczulacz 🙄🤗
 
reklama
Ok rozumiem, to faktycznie najlepiej kupić wszystko w jednym miejscu. Wiesz co rozmawiałam teraz z koleżanką i to nie jest tak, że taki śpiworek starcza na parę miesięcy. Ona miała taki wydłużany i nawet do 3-4 lat się nadaje i potem nawet na sanki się nada. Ja jestem zdecydowana na zakup ☺ Pokaże Ci o jaki chodzi: ☺ są też dostępne na allegro Link do: Śpiworki Combi 3w1 - Cottonmoose
Wow 😱 pierwszy raz taki widze 😂 czego sie to mozna dowiedziec. Super 😍 dzieki za informacje
 
Do góry