reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Bardzo Ci współczuję. Przytulam Cię mocno. Pisz na priv gdybyś tylko potrzebowała porozmawiać. Założyłam też specjalny wątek do takich zwierzeń na dziale poronienia. Trzymaj się 😔
Ale będę do końca trzymała kciuki za Was że to ciąża młodsza i pojawi się serduszko za tydzień. Albo słaby sprzęt i lekarz i się pomylił.
Wlasnie zaraz się wkopie na wątek.. Z opinii lekarza i tego jaki mam.krwotok, że skrzepami i ból już myślę, że przesądzone. Całuje Was wszystkie dziewczyny i czekam na dobre wiesci od Was!
 
Wlasnie zaraz się wkopie na wątek.. Z opinii lekarza i tego jaki mam.krwotok, że skrzepami i ból już myślę, że przesądzone. Całuje Was wszystkie dziewczyny i czekam na dobre wiesci od Was!
Jakbyś nie znalazła to daj znać. Wyślę Ci linka.
Bede o Tobie myślała. Pisz jak tylko się będziesz czuła na siłach
 
Jakbyś nie znalazła to daj znać. Wyślę Ci linka.
Bede o Tobie myślała. Pisz jak tylko się będziesz czuła na siłach
Siły,siłami.. wyplakana pierwsza tura. Najgorzej będzie w środę, ale trzymam się. Staram się myśleć odrobinę pozytywnie (choć może to chore w obecnej sytuacji) Wierzę że za jakiś czas wszystkim.nam będzie dane tulić maluszki. A po srodzie sobie chyba sprawie winko.albp coś mocniejszego 😶
 
Nie mam już złudzeń co do środy. Zastanawiam.sie tylkp ile.jakby co będzie trwać oczyszczanie bo lekarz nic nie chciał.powirdsiec..
U każdego to jest inaczej. Naprawdę. Nie sugeruj się tym. I nie czytaj może teraz, żeby się nie potrzebnie nie stresować. Poczekaj na diagnozę drugiego lekarza. Dajcie sobie jeszcze czas.

AAAH I dziewczyny przepraszam że na tym wątku to napisałam. Dopiero teraz zauważyłam,najwięcej tu w sumie pisalam. No nic. Czekam.na dobre wiadomości od Was z dzis
Nie masz za co przepraszać naprawdę. Miałam te same dylematy czy wpuszczać tu te negatywne fluidy 😥
 
Siły,siłami.. wyplakana pierwsza tura. Najgorzej będzie w środę, ale trzymam się. Staram się myśleć odrobinę pozytywnie (choć może to chore w obecnej sytuacji) Wierzę że za jakiś czas wszystkim.nam będzie dane tulić maluszki. A po srodzie sobie chyba sprawie winko.albp coś mocniejszego 😶
O której masz wizytę w środę? Ile było CRL na dzisiejszej wizycie?
Zapytaj jakby co czy możesz pić i ile. Bo ja też miałam ten plan i chciałam zrobić sobie zgona dziś czymś mocniejszym. Ale zapytałam wprost i lekarz zabronił na 2 tygodnie
 
O której masz wizytę w środę? Ile było CRL na dzisiejszej wizycie?
Zapytaj jakby co czy możesz pić i ile. Bo ja też miałam ten plan i chciałam zrobić sobie zgona dziś czymś mocniejszym. Ale zapytałam wprost i lekarz zabronił na 2 tygodnie
Crl 4,00mm, tak tak wszystko po wizycie jak ustale z doktor. Wizyte dopiero na 16.45 wiec będę gryźć paznokcie do popołudnia. Wg ostatniej miesiączki 7tc+3d. Na usg 6tc+1
 
Crl 4,00mm, tak tak wszystko po wizycie jak ustale z doktor. Wizyte dopiero na 16.45 wiec będę gryźć paznokcie do popołudnia. Wg ostatniej miesiączki 7tc+3d. Na usg 6tc+1
Czyli wiesz, że nie jest przesądzone. Medycznie skreślają jak zarodek ma 6 mm i nie ma akcji serca to już jest definitywnie. U mnie miał 7 mm w dzień przyjęcia do szpitala.
Czyli możesz mieć po prostu młodsza ciążę naprawdę. A te plamienia też nie są przesadzające. Ja też leciałam spanikowana w 5 tyg z krwawienien na IP. Potem jeszcze raz krwawiłam i plamiłam 3 dni pod rząd. A mimo tych przeciwności serduszko biło jeszcze tydzień później.
 
reklama
Czyli wiesz, że nie jest przesądzone. Medycznie skreślają jak zarodek ma 6 mm i nie ma akcji serca to już jest definitywnie. U mnie miał 7 mm w dzień przyjęcia do szpitala.
Czyli możesz mieć po prostu młodsza ciążę naprawdę. A te plamienia też nie są przesadzające. Ja też leciałam spanikowana w 5 tyg z krwawienien na IP. Potem jeszcze raz krwawiłam i plamiłam 3 dni pod rząd. A mimo tych przeciwności serduszko biło jeszcze tydzień później.
Doktor tak mnie nastawil że w środę Pani doktor potwierdzi jego teze. Mogła by być mlodsza o tyle jak betę mialam chwilę po planowanej @ około 500? Też z moim.akurat tylko uskutecznialismy boboseksy w majówkę (15dc) bo na następne 2,5tyg wyjeżdżał. A 12dpo test już z bladziochem byl. Ni3 wiem sama już co mam myśleć. Czuje wewnętrznie jednak na ten gorszy scenariusz, serduszka też dzis nic a nic. A sprzęt byl dobry :(
 
Do góry