reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Witam Mamunie,
Dziś mija 15 dzień po amnio, zaczynam się stresować bo dziś mi się juz śniło! Nie mogę się od rana ogarnąć ;/ jak pomyśle ile to jeszcze może potrwać.. buu
 
reklama
Ja tez po amnio czuje sie dobrze.Nic mi nie dolega.Jedyne co mi dolega to bol glowy juz 3 dzien-nie wiem czemu.Ale bolala mnie juz przed amniopunkcja-moze to nerwy wychodza.Biedny Natanek ma taka nerwowa mamusie:(pozdrawiam was dziewczyny.kora.
 
cal ballou
Wspolczuje Ci ze musisz tak dlugo czekac.Ja rano mam pozytywne mysli a jak przychodzi wieczor to atakuja mnie negatywne.Ale ja juz pierwsze wyniki bede miala chyba w poniedzialek a reszte za 2-3 tyg.Nie pozostalo mi nic innego jak tylko czekac na wyniki.pa.pa.dziewczyny.kora.
 
Ja cały czas byłam pozytywnie nastawiona.. dziś mi się zmieniło dopiero, chociaż cały czas mocno wierzę że moje dzieciątko jest zdrowe! Trzymam kciuki za Was i za siebie.
 
Dziewczyny widze ze juz po amnio....jestescie dzielne. Trzymam mocno kciuku za dobre wyniki &&&&& Wiem z doswiadczenia ze to czekanie jest najgorsze.
 
cat ballou
Juz nic nie zmienimy i chyba lepiej byc dobrej mysli.Nie jest to latwe-wiem ale tez probuje myslec pozytywnie.Ale w poniedzialek chyba dostane zawalu serca czekajac na telefon.A Ty jakie mialas wyniki,ze sie martwisz?Bo zapomnialam.kora.
 
reklama
Do góry