reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Jesli usg ok to bym nie zrobiła. Jaki wiek?
Dla mnie zabieg straszny, ale ja dramatyzuje, na szczęście z humorem, więc troche się posmialismy. Samo pobranie płynu trwa kilka minut, mi w polowie było słabo i jojczalam ze zaraz zemdleje. Ale dotrwalam😂pół dnia po zabiegu leżałam a potem wszystko normalnie. Tylko zrezygnowałam z treningów na 5 dni.
Dziękuję za odpowiedź 🤗
 
reklama
Wiesz, wyniki wyglądają naprawdę dobrze. Ryzyko na pewno podwyższył Ci wiek, masz lekko zawyżoną betę i ciutkę za niskie białko, ale to nie są ekstremalne odchylenia.
Dziękuję za odpowiedź 🤗
Dziękuję za odpowiedź 🤗
Przy ryzyku 1:410 przysluguje ci amnio na nfz? Musisz miec w takim razie jakies inne przeslanki ku temu badaniu. kluczowe jest zrobienie amnio u specjalisty ktory tym sie zajmuje od lat i ma za soba tysiace takich zabiegow. Sam zabieg to dla mnie chwila nawet nie zauważalna tak mnie zagadali że nie wiedzialam ze juz po. Nic nie boli. Ja pozniej trzy dni leżałam pozniej juz normalnie funkcjonowalam.
Tak, przesłanki to wiek 😅 plus opinia genetyka, ale nie wskazał, że jest konieczność. Decyzja należy do mnie. Zabieg będę miała wykonywana w poradni w której robiłam badania prenatalne, także na pewno mają doświadczenie. Myślałam, że tylko w szpitalu, ale okazuje się, że nie ma takiej konieczności i genetyk wskazał, że badanie mam zrobić w Centrum Zdrowia,tam gdzie prenatalne.
 
Dziewczyny moje wyniki przyszly juz do Gamety i do mnie dzwonili boa ja juz do Genmodeu dzwonilam i klika razy do nich i wiedzieli ze sie deenrwuje. Pani mi nie mogla powiedziec przez tel dokladnie ale powiedziala dwa razy ze widzi te wyniki i z takim milym glosem powiedziala PROSZE SPAC SPOKOJNIE, JUZ TERAZ NAPRAWDE MOZE PANI SPAC SPOKOJNIE I SIE NIE DENERWOWAC ;) No dala mi do zrozumienia ze sa poprawne. Dopeiro teraz mnie puszcza stres i placze ale z radosci. Ten stres byl nie do opisania !!!!! Jestem taka szczesliwa❤❤❤❤❤ nigdy tego nie zapomne i bede kazdy jeden dzien tej ciazy celbrowac ;) Przypomne ryzyko trisomii 1:59!!!!!! Genetyk przez telefon powidzial juz ze prawdopodobnie moje dziecko ma dodatkowy chromosom i wskazuje na ZD !!! Po czym nie udzielil mi innych informacji i si erozłączyl. Dziekuje wam z calego serca - wlalyscie we mnie ogromnie duzo nadzieji - tylko to mnie trzymalo przyzycia ze nie jestem jedyna i wszystko dobrze sie skonczylo ;)
 
Dziewczyny moje wyniki przyszly juz do Gamety i do mnie dzwonili boa ja juz do Genmodeu dzwonilam i klika razy do nich i wiedzieli ze sie deenrwuje. Pani mi nie mogla powiedziec przez tel dokladnie ale powiedziala dwa razy ze widzi te wyniki i z takim milym glosem powiedziala PROSZE SPAC SPOKOJNIE, JUZ TERAZ NAPRAWDE MOZE PANI SPAC SPOKOJNIE I SIE NIE DENERWOWAC ;) No dala mi do zrozumienia ze sa poprawne. Dopeiro teraz mnie puszcza stres i placze ale z radosci. Ten stres byl nie do opisania !!!!! Jestem taka szczesliwa❤❤❤❤❤ nigdy tego nie zapomne i bede kazdy jeden dzien tej ciazy celbrowac ;) Przypomne ryzyko trisomii 1:59!!!!!! Genetyk przez telefon powidzial juz ze prawdopodobnie moje dziecko ma dodatkowy chromosom i wskazuje na ZD !!! Po czym nie udzielil mi innych informacji i si erozłączyl. Dziekuje wam z calego serca - wlalyscie we mnie ogromnie duzo nadzieji - tylko to mnie trzymalo przyzycia ze nie jestem jedyna i wszystko dobrze sie skonczylo ;)
Super 😍😍😍
 
Dziewczyny moje wyniki przyszly juz do Gamety i do mnie dzwonili boa ja juz do Genmodeu dzwonilam i klika razy do nich i wiedzieli ze sie deenrwuje. Pani mi nie mogla powiedziec przez tel dokladnie ale powiedziala dwa razy ze widzi te wyniki i z takim milym glosem powiedziala PROSZE SPAC SPOKOJNIE, JUZ TERAZ NAPRAWDE MOZE PANI SPAC SPOKOJNIE I SIE NIE DENERWOWAC ;) No dala mi do zrozumienia ze sa poprawne. Dopeiro teraz mnie puszcza stres i placze ale z radosci. Ten stres byl nie do opisania !!!!! Jestem taka szczesliwa❤❤❤❤❤ nigdy tego nie zapomne i bede kazdy jeden dzien tej ciazy celbrowac ;) Przypomne ryzyko trisomii 1:59!!!!!! Genetyk przez telefon powidzial juz ze prawdopodobnie moje dziecko ma dodatkowy chromosom i wskazuje na ZD !!! Po czym nie udzielil mi innych informacji i si erozłączyl. Dziekuje wam z calego serca - wlalyscie we mnie ogromnie duzo nadzieji - tylko to mnie trzymalo przyzycia ze nie jestem jedyna i wszystko dobrze sie skonczylo ;)
Ja dzwoniłam i nie ma mojej pani doktor :( będzie dopiero w czwartek , pewnie wynik tam jest ale panie z recepcji nic nie wiedza :(. Teraz już jestem spokojna bo wierze ze u mnie będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
reklama
Ja dzwoniłam i nie ma mojej pani doktor :( będzie dopiero w czwartek , pewnie wynik tam jest ale panie z recepcji nic nie wiedza :(. Teraz już jestem spokojna bo wierze ze u mnie będzie dobrze ❤❤❤
Bedzie dobrze - nie funduj swojemu dziecku tyle stresow co ja ;) Ja jestemprzewrazliwiona bo to ciaza po in vitro i niestety w trakcie leczenia kotre trwalo prawie trzy lata dostalam duzo zlych informacji ALE DZISAIJ BYLA NAJCUDOWNIEJSZA !!!!
 
Do góry