reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dzis poniedziałek czekam na tel chyba zaraz zwarjuje niewiecie o której zawsze dzwonia z wynikami fish
Wiem co czujesz. Ja czekalam tydz az w koncu po 3cim tel bodajze okazalo sie ze mi fisha nie zrobili tylko normalna amnio i musialam czekac kolejne tyg na wynik...
U mnie akurat nie dzwonia tylko wysylaja maila. To zalezy od placowki tak naprawde, wiec rozluznij sie, zajmij sie czyms. Nerwy w niczym nie pomoga. Wiem, ze latwo mowic ale z perspektywy czasu i tego co przeszlam wiem ze na nerwy przyjdzie pora i nie warto bez przyczyny denerwowac maluszka. Trzymaj sie kochana😘 bedzie dobrze ❤️
 
reklama
Wiem co czujesz. Ja czekalam tydz az w koncu po 3cim tel bodajze okazalo sie ze mi fisha nie zrobili tylko normalna amnio i musialam czekac kolejne tyg na wynik...
U mnie akurat nie dzwonia tylko wysylaja maila. To zalezy od placowki tak naprawde, wiec rozluznij sie, zajmij sie czyms. Nerwy w niczym nie pomoga. Wiem, ze latwo mowic ale z perspektywy czasu i tego co przeszlam wiem ze na nerwy przyjdzie pora i nie warto bez przyczyny denerwowac maluszka. Trzymaj sie kochana😘 bedzie dobrze ❤
[/QUOTE my umnie w placówce mowili ze dzwonia jak mogli nie zrobic ci fish jak przecież sie placi ze wynik jest szybciej. A na e-maila przychodzi koncowy wynik z aminopunkcji i to moze byc za 4tygodnie
 

my umnie w placówce mowili ze dzwonia jak mogli nie zrobic ci fish jak przecież sie placi ze wynik jest szybciej. A na e-maila przychodzi koncowy wynik z aminopunkcji i to moze byc za 4tygodnie
 
my umnie w placówce mowili ze dzwonia jak mogli nie zrobic ci fish jak przecież sie placi ze wynik jest szybciej. A na e-maila przychodzi koncowy wynik z aminopunkcji i to moze byc za 4tygodnie
Okazalo sie ze oddzial, ktory mnie przyjmowal nie przekazal wszystkich dokumentow do laboratorium i w laboratorium nie wiedzieli ze maja wyslac na fisha...pieniadze nam zwrocili, ale co sie nerwow i stresow najedlismy to sie najedlismy
 
Masakra jakas ale u ciebie wszlo ok z malenstwem? Kiedy to bylo i gdzie mialas robione
Na koniec pazdziernika mialam w Pzn. Niestety wyszla aberracja chromosomu 4. Dawalam aktualizacje tutaj odnosnie stanu zdrowia synka tak z 2-3str wczesniej a jeszcze w czesniej zrobilam podsumowanie od poczatku jak to bylo. Obecnie jestem w 28tyg i mamy nadzieje, ze bedzie lepiej a nie gorzej
 
reklama
A i jeszcze jedno 😉 prawdopodobnie Twoj dzidziuś jest zdrowy ale wiesz jak to jest czytałam że przy wynikach 1:400 rodziły się chore dzieci bo on mówi o tym że 1 dziecko na 400 z takimi wynikami u matki rodzi się chore. Ja prawie doktorat zrobiłam na testach pappa 😉 dla mnie to był szok kiedy otrzymałam wynik trisomia 21 1:12. Niby jest wszystko ok i wynik prawidłowy ale będziemy szczęśliwi jak się urodzi.
Dziękuję za odpowiedź. Też niedługo zrobię doktorat bo przeczytałam już o tym połowę polskiego i angielskojęzycznego internetu. Zrobię amnio, głównie dlatego, że nie chcę do końca ciąży żyć jak na szpilkach. Zastanawia mnie, czy faktycznie mam takiego pecha, że kiedy już po tylu latach się udało, to coś wyjdzie nie tak 🤔
 
Do góry