reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Poznań ul. Polna
Kochana jak jutro nie bedzie wynikow to zadzwon do cytogenetyki i niech sprawdza w dokumentach czy faktycznie wyslali na fisha. Czy bylo W Twoich dokumentach to zaznaczone.
Ja mialam amnio na polnej i to tam mi tego fisha nie zrobili. Jak juz lezalam na oddziale to kazali mi nowe dok podpisac bo te co podpisywalam na przyjeciu byly zle czy cos i tam na tym nlwym druczku nie zaznaczyli ze fish ma byc i automatycznie nie podpieli poprzednich dokumentow wiec laboratorium nie wiedzialo nic o fishu.
Jakby co to chodz na prv :)
 
Nie, ja standardowe badanie, Warszawa, Multimed, to czekanie najgorsze...
Wiem co przezywasz ja niechcialam zyc w stresie i wykupilam fish. A po drugie pielegniarka mnie namowila ze czasami z normalnego trzeba dlugo czekac i jeszcze badania nie wychodza a później to juz jest za pozno jakbys chciala przerwac ciaze. Niechcialabym tego robić
My staralismy sie o dziecko juz dawno lekarze nie dawali nam szansy ze normalne zajde w ciaze ze tylko in vitro ale nie mamy tyle kasy. Pogodzilismy sie z tym ze niebedziemy miec dzieci a tu cud i mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. A ty jakie mialas wyniki z pappa
 
reklama
Wiem co przezywasz ja niechcialam zyc w stresie i wykupilam fish. A po drugie pielegniarka mnie namowila ze czasami z normalnego trzeba dlugo czekac i jeszcze badania nie wychodza a później to juz jest za pozno jakbys chciala przerwac ciaze. Niechcialabym tego robić
My staralismy sie o dziecko juz dawno lekarze nie dawali nam szansy ze normalne zajde w ciaze ze tylko in vitro ale nie mamy tyle kasy. Pogodzilismy sie z tym ze niebedziemy miec dzieci a tu cud i mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. A ty jakie mialas wyniki z pappa
Wszystko będzie dobrze ❤️ my już z wynikami zdrowy chłopiec 💙
 
Do góry