reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziękuję dziewczyny.Wlasnie uswiadomilam sobie że od 13 do 21 tc. ciągle byłam w mega stresie...

Trzymam kciuki i za Wasze wyniki.Nie wiem ile osób jeszcze czeka?
@msmisia
@czarnuszka
@Laura1234 i pysia chyba?
Super wiadomość :)
To najpiękniejsze co mogłaś usłyszeć :)
Teraz koniec ze stresem , ciesz się ciąża i oczekiwaniem na córeczkę
 
Dziękuję dziewczyny.Dzis jeszcze mój mąż przyjechał więc poświętujemy razem.Tylko starszas smutny, bo mu album z nalepkami ukradli.Ale jakieś tam mu przyniosę, to moZe mu się humor poprawi też.

Baaardzo.Wam.dziekuje za wsparcie.
Powinnyśmy chyba sobie zrobić miniforum, aby nie zaśmiecać wątku głównego ;)
 
Dwa słowa, które spowodowały że się poryczalam w słuchawkę

"kariotyp prawidłowy"

Serdeczne gratulacje!!!! Mega wiadomość! Czas zacząć cieszyć się w pełni ciąża !
Suuuuuper!!!

Justus masz prawo , nikt nie wie co przezywasz tak naprawdę! Jestem z tobą myślami i mam nadzieje ze wszystko sobie ułożysz i odnajdziesz szczęście

Pozostałe dziewczyny, czekamy z waki na wyniki
 
Cieszę sie waszym szczęściem tez tak chce... chyba zwariuje jeszcze 2 tyg i mam wizytę u lekarza. Miałam mieć badania u dr Roszkowskiego( wawa) ale nie udało nam sie dostać wolnego. Na 5/07 jestem zapisana do dr Debskiej i zobaczymy co powie nifty czy amnio. Ten okres oczekiwania mnie wykończy raz mam nadzieje raz siedzę i płacze.... i czytam.
Trzymam kciuki dziewczyny!!!!!!
 
reklama
Miałam mieć badania u dr Roszkowskiego( wawa) ale nie udało nam sie dostać wolnego
A ujawniłaś się z ciążą w pracy? Jeśli tak, to straszne chamstwo Cię spotkało! Pracodawca powinien dać Ci płatne zwolnienie z pracy na badania w ciąży. Reguluje to kodeks pracy, choć oczywiście złośliwy mógłby się przyczepić, że powinnaś umówić się winnym terminie.
 
Do góry