reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziękuje za dobre słowo! Zawsze do forum podchodziłam bardziej jako do źródła informacji, nigdy nie sądziłam, ze da mi tyle wsparcia psychicznego. Dziękuje trzymajcie kciuki ! Ja tez bede trzymac!!! Zawsze myślałam i czułam ze będe miała dziewczynke zwłaszcza ze odrzuca mnie od wszystkiego tylko słodkości mogę jeść a tu okazuje sie ze niby chłopak.... tak sie zastanawiam czy w 13 tyg widać juz płeć?

Tak, lekarz moze już określić płeć.Ale to raczej jest płeć.prawdopodobna niz pewna.Narzady płciowe są jeszcze małe i jest duże ryzyko.pomylki.

Mi.lekarz w 13tc nn.genetycznych powiedział, że płeć.prawdopodobnie żeńska.Przed amnio na badaniu USG.lekarka powiedziała że na jej oko , to corcia, ale gwarancji na tym etapie nie da.
Teraz wiem na 100% z amnio.

Drugi synek.dluugo był córka.Tylko lekarz na genetycznym powiedział że na jego oko to chłopak, ale leży bokiem.wiec nie da sobie ręki uciąć że to siurek, bo jaderek nie było widać.
 
reklama
Tak, lekarz moze już określić płeć.Ale to raczej jest płeć.prawdopodobna niz pewna.Narzady płciowe są jeszcze małe i jest duże ryzyko.pomylki.

Mi.lekarz w 13tc nn.genetycznych powiedział, że płeć.prawdopodobnie żeńska.Przed amnio na badaniu USG.lekarka powiedziała że na jej oko , to corcia, ale gwarancji na tym etapie nie da.
Teraz wiem na 100% z amnio.

Drugi synek.dluugo był córka.Tylko lekarz na genetycznym powiedział że na jego oko to chłopak, ale leży bokiem.wiec nie da sobie ręki uciąć że to siurek, bo jaderek nie było widać.
Słyszałam, że jak lekarz stwierdzi ze chłopiec to rzadko sie zdarza ze będzie dziewczynka, to prawda?
 
Słyszałam, że jak lekarz stwierdzi ze chłopiec to rzadko sie zdarza ze będzie dziewczynka, to prawda?

Raczej tak.Ja pewność w.drugiej ciąży miałam.dopiero w 35tc jak trafiłam do szpitala.Zrobili mi USG i młode pokazało się w całej okazałości.Nawet ja nie miałam złudzeń co do płci.
 
Super! Rozmawiałam dziś z genetykiem i mówiła ze ryzyko poronienia jest od 0,12-0,5%
Wiec mniejsze niż ryzyko ZD ja tez pewnie pójdę czekam na telefon ze szpitala co powiedzą.... ale myśle ze polecę do polski do doktora Roszkowskiego
Gdzie idziesz na amnio? Koniecznie napisz jak będziesz po!


Ja już jestem po zyje, czuję się w miarę Oki zabieg sam w sobie nie jest straszny ja robiłam w Łodzi w szpitalu klinicznym
 
Dziewczyny! Poradźcie proszę do kogo sie udać na dodatkową konsultacje! Musze w miarę szybko zdecydować ... bo to juz 14 tc . Nie wiem od kiedy amniopunkcję można zrobić jaki jest grafik i i co do amni wymagania danego lekarza, Wiec wszystko muszę zgrać z wyjazdem. Najbardziej interesuje mnie Lublin - warszewa. Czytalm o doktorze Tomaszu Roszkowskim ze jest dobry ale troche zlewa pacjentki. . Co sądzicie ....?
 
reklama
Dziewczyny! Poradźcie proszę do kogo sie udać na dodatkową konsultacje! Musze w miarę szybko zdecydować ... bo to juz 14 tc . Nie wiem od kiedy amniopunkcję można zrobić jaki jest grafik i i co do amni wymagania danego lekarza, Wiec wszystko muszę zgrać z wyjazdem. Najbardziej interesuje mnie Lublin - warszewa. Czytalm o doktorze Tomaszu Roszkowskim ze jest dobry ale troche zlewa pacjentki. . Co sądzicie ....?

Ale szukasz lekarza aby zrobił amnio czy prowadził ciążę?

@Pyska12

Trzymam kciuki mocno!
 
Do góry