reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ja odpoczywam u teściowej :) Samo wkłucie praktycznie bezbolesne, lekarz, który obserwował śmiał się, że nawet powieka mi nie drgnęła ;) Pobranie płynu trochę szczypało. Byłam spokojna do momentu czekania pod gabinetem. Okazało się, że nie ma mnie na liście i lekarz był niezadowolony trochę, że tu nagle jeszcze jedna pacjentka. W ogóle był bucowaty i gdyby nie ten drugi, to bym nic nie wiedziała. Wszystko trwało jakieś 5 minut. Nie było źle. Lekarz mówi, że kluczowych jest pierwszych 48 godzin. Cierpliwie leżę. Jutro muszę jeszcze jechać na zastrzyk z immunoglobulin. Któraś z Was też musiała to mieć?
Trzymam kciuki za Was :) Widzę, że raczej będziecie miały wyniki przede mną. U mnie 3 tygodnie czekania.
DAŁYŚMY RADĘ!

hej :) więc wszyscy już po.

mozaika Póki co nic nie boli a dyskomfort, odczuwam jak się za wiele wiercę. Myślę, że ukłucie przez brzuch daje o sobie znać. Trudno mi określić ale jak leżę spokojnie zdecydowanie nic nie czuje. Jak poszłam sobie zrobić herbatę to wiem gdzie wkłucie było. Mój lekarz też raczej nie był wylewny :) na koniec zapytałam, czy wszystko poszło dobrze i potwierdził. Te immunoglobuliny to chyba jak się ma rh- trzeba dostać. Ja mam plus więc nie ma potrzeby.

Póki co odpoczywam. Syn u dziadków, bo by ze mną z nudów padł dziś. Przyzwyczajony jest do aktywnego trybu życia a tu siedzenie w domu ...
 
reklama
Dzień jakoś zleciał dawno tyle nie leniuchowalam Póki co chyba jest dobrze. Wkłucie nie boli ale jest odczuwalne przy gwałtowniejszych ruchach ...

Ja tak samo. Od leżenia boli mnie brzuch. Próbuję różnych pozycji, ale każda wydaje się niewygodna ;) Staram się nie robić gwałtownych ruchów, ale byłam pod prysznicem, mam nadzieję, że to nie zaszkodzi.
 
Hej ja dziś już czuje się dobrze. Wkłucia nie odczuwam ale jeszcze sobie pofolguje tego dnia :) Syn wraca po południu a jutro mam iść do kontroli na 9.00. Także, trzymajcie kciuki :)

Dziś mam usunąć opatrunek, poczekam do kąpieli bo plaster mocno trzyma.
 
Hej ja czekam na wypis ze szpitala usg kontrolne było ok wiec do domu za chwilkę :) Kaśka jaki plaster? W miejscu wkłucia ? Ja dziś ok nic nie boli ale tez staram się za dużo nie ruszać :)
 
Dziewczyny, mi nie kazali przyjść na usg kontrolne :( Dopiero we wtorek widzę się z moją doktor prowadzącą ciążę. Nie wiem co o tym myśleć... Czuję się ok, choć noc była ciężka. Mało spałam, co chwilę chodziłam do toalety, żeby sprawdzić, czy nic nie wycieka.
 
reklama
Dziewczyny, mi nie kazali przyjść na usg kontrolne :( Dopiero we wtorek widzę się z moją doktor prowadzącą ciążę. Nie wiem co o tym myśleć... Czuję się ok, choć noc była ciężka. Mało spałam, co chwilę chodziłam do toalety, żeby sprawdzić, czy nic nie wycieka.
Ja mam na wypisie ze szpitala ze kontrola u lekarza prowadzącego w ciągu 28 dni . Tez mam we wtorek bo nie będę miesiąc czekać Z tym usg może nie sprawdzają nie wiem mi dziś czynności maleństwa sprawdzali czy jest ok. Może zadzwoń do swojego lekarza i dopytaj.
 
Do góry