reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alkohol

reklama
Nie dlatego odpuściłam ale zapytałam żeby nie zrobić jakieś głupoty, bo mówili że przecież nic nie będzie I że dobre na laktacje, dlatego też zapytałam 😁

Dużo osób ma swoje "złote rady", jak ktoś chce niech pije i tydzien po porodzie. Nie mnie oceniać jak ktoś żyje.
 
powiem szczerze że staram się bardzo dbać o siebie żeby mieć siłę jak Bartek wyjdzie do domu ale chyba faktycznie trochę przesadzam i chyba dałam się zwariować, muszę wrzucić trochę na luz.


Warto pamiętać, że chodzi też o Ciebie, musisz się zagoic i oczyścić po porodzie, a alkohol może negatywnie wpływać na odbudowę tkanek. Tak samo jak dym tytoniowy. Daj swojemu ciału czas
 
reklama
Warto pamiętać, że chodzi też o Ciebie, musisz się zagoic i oczyścić po porodzie, a alkohol może negatywnie wpływać na odbudowę tkanek. Tak samo jak dym tytoniowy. Daj swojemu ciału czas
To nieszczęsne karmi ma zawartość alkoholu DO 0,5%. Taka „dawka” alkoholu nie jest w stanie jej zaszkodzić. Ani zakłócić procesów regeneracyjnych. Przecież dziewczyna nie wypije ani 100 ani nawet 10 porcji.
Jest jej potrzebny relaks a nie stres, czy piwo bezalkoholowe jest 0,0% czy poniżej 0,5%.
 
Do góry