reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Dormark ale dzidzia wielka i fajna :-):-) chyba już nie powinnyśmy na nasze dzieciaki mówić fasolki :-p:-p
 
mnie się nawet gin nie spytał ostatnio czy chce fotkę...:-( teraz idę w połowie sierpnia to się upomnę, w końcu za co mu tyle kasy płacę;-)
 
reklama
Dormark-ale cudnosci:)
I faktycznie zdjecie niesamowite...niech dzidzius zdrowo rosnie:tak:
A tak swoja droga to szybko ci gin powiedzial jaka plec...ja sie obawiam ze moja ginka nie pokusilaby sie zeby na tym etapie okreslac plec...na pierwszej wizycie mi powiedziala ze najwczesniej mozna probowac "cos " podpatrzec w 17 tygodniu ciazy....choc i wtedy nie wiadomo czy sie uda..no bo jesli dzidek odwroci sie dupencja:)
Karolina Pulawy- nie rozumiem jak gin nie daje ci fotki z usg za ktore placisz!!!! Mas racje ze sie upomnij nastepnym razem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry