reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

30 tc brzuchol to mam chyba ogromniasty
img9606e.jpg

img9600.jpg
 
reklama
Mam kochana :( Tylko koło pępka.Wyszły mi dwa i nie wiem czy się na trzeci nie zapowiada.A piersi to też już są całe w prążkach ://
Ale przynam szczerze,że na piersiach wyglądają tak jakby może kiedyś chciały zniknąć a te koło pępka są katastroficzne
:*
 
plastelinka śliczny brzuszek....:tak:
A rozstępy mogą wyjść niestety po urodzeniu....:-( Ja tak właśnie miałam w pierwszej ciąży...Schudłam w ciągu tygodnia 10 kilo i wyszły mi rozstępy na udach i brzuchu....
Całą ciąże smarowałam się fissanem ale po urodzeniu się nie smarowałam więc moze dlatego...ale z drugiej strony spadek wagi był szybki i duży więc miały prawo wyjść
W tej ciąży jak narazie nic nowego mi nie wyszło :tak:
 
reklama
Do góry