reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
To jest buziaczek mojego syneczka:-)

Słodki:tak: Takie zdjęcie są najkochańsze:-)

Wczoraj moj synus dal upust swoim tworczym mozlowosciom:tak::-D:-D

img1060p.jpg

Dzieki Kochane:-)
Syn wczoraj wykorzystal sytuacje, ze zle sie czulam i musialam polezec wiec mowi: "Mamus, ale powiedz, ze sie zgadzasz"
A ja na to: "ale na co?"
On: "zobaczysz, tylko zgodz sie, proooosze!"
Ja: "No OK;-)"
No i stalo sie:-D:-DA , ze zaczelam troche protestowac, to sie musial pospieszc wiec nie byl w pelni zadowolony z wyniku koncowego:-)ale juz planuje nastepny raz:-D:-D

Ale fajnego masz syna:tak: Tak mu zależało:-) To znaczy chyba, że też już nie może się doczekać siostruni:-D
 
Jak sie dowiedzial, ze to siostra, to byl strasznie zawiedziony:-) Ale teraz:szok::szok:Wczoraj skladal z nami kolyske i malo co do niej nia wlazl:-D:-D
Jest kochany. Jak byl ze mna u ginki, to zachowywal sie jak maz:szok::-D trzymal mnie za reke na usg a, ze umie o niebo lepiej niemiecki, to o wszystko pytal ja:tak::-)Taki maly mezczyzna - skarb:tak:
 
Jak sie dowiedzial, ze to siostra, to byl strasznie zawiedziony:-) Ale teraz:szok::szok:Wczoraj skladal z nami kolyske i malo co do niej nia wlazl:-D:-D
Jest kochany. Jak byl ze mna u ginki, to zachowywal sie jak maz:szok::-D trzymal mnie za reke na usg a, ze umie o niebo lepiej niemiecki, to o wszystko pytal ja:tak::-)Taki maly mezczyzna - skarb:tak:

Wychowałaś prawdziwego mężczyznę:tak: Gratuluję!!!:-)
 
A w jakim wieku jest Twój Zuch ? Mój nie chciał brata tylko siostrę :tak: No i teraz jak widzi coś różowego zabawki albo ciuchy to mówi że dla Milenki musimy takie kupić. Ale ja się mimo wszystko nastawiam na masakrę po narodzinach małej.
A ja już kupiłam Lolkowi prezent od siory - tor Hot Wheels :-D
 
A w jakim wieku jest Twój Zuch ? Mój nie chciał brata tylko siostrę :tak: No i teraz jak widzi coś różowego zabawki albo ciuchy to mówi że dla Milenki musimy takie kupić. Ale ja się mimo wszystko nastawiam na masakrę po narodzinach małej.
A ja już kupiłam Lolkowi prezent od siory - tor Hot Wheels :-D

Fajny pomysł z tym prezentem:tak: Będzie dobrze. Jest już na tyle duży, że może będzie mógł Ci w czymś pomóc i poczuje się WAŻNY:tak:
 
Moj skonczyl w sierpniu 11 lat:-) i nie znosi rozowego :-D Strasznie sie cieszy, ze dodatki do kolyski sa w kolorze zoltym i pokoik malej tez taki ma byc;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie jak gadałam ze znajomymi z podobną różnicą wieku to mówili że niefajnie było - niestety w kilku przypadkach jest nadal... Mój M ma o 5 lat starszą siostrę i zaczęli się dogadywać jak już byli dorośli... Tego się trochę boję... Ale co ma być to będzie. Na pewno nie będę Go do niczego zmuszała mam cichą nadzieję że sam zechce mi pomagać przy małej.

A wiecie że wczoraj Lolek mi powiedział że interesuje się dziewczynami... tylko starszymi, bo mają duże i fajne cycki...
 
Do góry