reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

dziękuję:zawstydzona/y: zawstydzacie mnie tymi komplementami ihihihi cieszę się że wam się podobają, a to przy fortepianie to chyba sobie powiększę w ramę i walnę na ścianę ihihhiihih
 
reklama
Mój Lolek ma dzisiaj w przedszkolu. Wczoraj kupiłam Mu strój Draculi :-D

fotkę fotkę fotkę!!!!

ooo ja tak się od niedawna bawię i jest fajnie :tak:

a nasz nie chce się tak bawić:-(
jedynie co to jak tata masował brzuszek i przestawał to mały zaczął szaleć na dole aż było widać ale oczywiście jak mama wzięła lusterko by popatrzeć to przestał:wściekła/y: i tak kilka razy, no co za wredne dziecko, ciekawe po kim:eek:
 
fotkę fotkę fotkę!!!!



a nasz nie chce się tak bawić:-(
jedynie co to jak tata masował brzuszek i przestawał to mały zaczął szaleć na dole aż było widać ale oczywiście jak mama wzięła lusterko by popatrzeć to przestał:wściekła/y: i tak kilka razy, no co za wredne dziecko, ciekawe po kim:eek:
u mnie tez jak katem oka patrze to widze, ze się rusza. Starczy że chce się przyjzeć ,albo Jackowi powiem to od razu spokój :).
 
To i ja pochwale się moim brzuszkiem...bo chyba jeszcze nigdy go wam nie pokazywałam :sorry2:
Zdjęcie z wczoraj ;-)
 

Załączniki

  • brzusio2.jpg
    brzusio2.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Do góry