reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Madzia8310- przesliczny brzuszek!!!!!!
Jak sie Kochana czujesz? jakos zadko do nas zagladasz ale domek dzidzi CUDNY!!!!!!
To i ja wrzucam bębenka:)))))
 
Ostatnia edycja:
Dzięki...
Czarodziejka śliczny brzuszek...taki okrąglutki...:tak::tak::tak:

Ja niestety nie miałam jakiś czas neta- przeprowadzka...:dry:
No a poza tym nadal pracuje...więc nie mam zbyt dużo wolnego czasu...no i do tego te mega ilości waszych postów....trudno mi nadrobić zaległości :zawstydzona/y: i nie wiem co w trawie piszczy...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
To i ja pochwale się moim brzuszkiem...bo chyba jeszcze nigdy go wam nie pokazywałam :sorry2:
Zdjęcie z wczoraj ;-)

Ale słodki brzusiek dzidzia szczęśliwa w nim jest na pewno :) Super kolor bluzki i jaka fajna bransoletka do tego :)

mi tez sie czesto sni dzidzia, albo cos z nia zwiazane!! ,hehe ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje :-D niom dzidzia kochana, tez juz by sie tak chcialo przytulac... narazie brzuszki trzeba masowac :-) a tak przy okazji pochwale sie swoim, buzka mamuski

Oj tak mi też się śni i to coraz częściej i już marzę by była przy mnie, bym mogła jej pokazywać jak ją kocham bardzo, tulić i całować... ehhh A brzusia masz ślicznego :)

To i ja wrzucam bębenka:)))))

Oj piękny, okrąglusi i ta koszulka jaka fajna pochwalisz się skąd ją masz? ;)
 
reklama
Czarodziejka bo jest świetna i wygląda jak markowa:tak: jakaś firma ciążowa na A (chyba) robi takie ale drogie:tak: muszę poszukać w krzakach jakąś dla siebie:-D
 
Do góry