reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
ale kochane, słodziutkie, i w ogóle tylko do schrupania te Wasze maleństwa :-) zakochałam się:-D też chcę takie wyraźne zdjęcie, zobaczymy co wyjdzie z tego w czwartek;-)
 
siuniab brzunio rewelacyjny, okrąglutki i słodziudki, super!

zabeczka na NK już chwaliłam twój brzunio i podtrzymuję! słodka kuleczka śniegowa z Ciebie;-)

luczynka te zdjecia sa rewelacyjnie jeszcze troche i do paszportu bedzie można wklejać:-D super!

double_aga no na tych zdjeciach to niezaprzeczalnie jakiś mały mężczyzna jest! rewelacja jeszcze tak wyraźnie to jachyba jeszcze w usg jajeczek nie widziałam:-D
 
reklama
to ja w końcu dorzucę zdjęcia małego :)) widać na nich malucha profil, stópkę 4 cm i klejnoty dziedzica ;)

Jejku, cudny profil i pisiorek jak śliczny :) Wspaniała pamiątka :D Na USG u mojej ginki tak dobrze nie widać niestety. Ale liczę bardzo na to, że 13 (w piątek :szok::szok::szok:) listopada na USG 3D w Poznaniu też zobaczę ładnie moją niunię :)
 
Do góry