reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

Kruszka super!! Gratuluje :)
Niestety ja nie byłam tak systematyczna, ale.... obiecuję sie poprawić, tym bardziej,że waga rośnie mi w oczach :D
 
reklama
:-D a jaka jestem z siebie dumna :-D

Wczoraj poszłam na gimnastykę dla ciężarnych na.basenie. I mimo, ze jestem aktywna 5-6x w tygodniu to czuję mięśnie i to bardzo ;-)
 
Zazdroszczę wam samozaparcia, mi się nic ostatnio nie chce, od ok. 3 tygodni najchętniej bym tylko leżała...mam nadzieję,że mi przejdzie, bo wcześniej miałam duzo powera
 
Mnie się wydaje, że dzięki diecie i aktywności fizycznej uniknelam cukrzycy w tej ciąży. Nie zawsze sama dieta pomaga, a z regularnym ruchem się udało :-)
Dziś znowu zajęcia na basenie, szkoda, że jestem jedyna ciężarówka. W ogóle jestem jedna ;-)
 
Ja dzisiaj idę na zajęcia dla mam w ciąży :) możliwe ze mimo tego ze tyle cwicze, także będę miała zakwasy :) no ale jak za chwilke zrezygnuje ze swoich zajęć to będę miała alternatywne w postaci tych specjalnie dla kobiet. Muszę się zorientować czy u mnie w mieści sa tez zajęcia na basenie dla ciężarnych.

Kruszka masz jakis specjalnu stroj dla kobiet w ciąży? Ja szukam jednoczęściowego, ale zastanawiam się tez nad majtkami z koszulka taka dla ciężarnych. Później chce tez strój wykorzystać na plażę jak mi się uda :)
 
Super, że idziesz się poruszać :-)
Nie, nie mam specjalnego stroju. Kupiłam na początku II trymestru trochę większy, bo wcześniejszy mnie już ucisksl nawet bez ciąży. Mierzylam te z brzuszkiem i były luźne, one są jednak na takie brzuszki jak mamy teraz. Zamierzam później założyć po prostu dwuczęściowy. Koleżanka ostatnio mi mówiła, że w decathlonie są promocje na kostiumy dla ciężarnych.
 
Dzięki za informacje, poopatrze na stronie decathlonu, bo niestety stacjonarnej nie maja w ogóle stroi dla ciężarnych. :)
 
Włączyłam do ćwiczeń skalpel2 chodakowskiej. Super się po tym czuje, choć wcześniej go nie znosilam.
Wiola w stacjonarnym nie było? A jak on line, udało się?
 
Kruszka narazie odpuscilam temat stroju. Bardziej chciałam go kupić pod katem planowania ale tak sobie myślę ze nie wiadomo kiedy i czy w ogóle gdzieś pojade a może wtedy chusta wystarczy? ;)

A chodakowdska to nie z duzy hard core?
 
reklama
Do góry