reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ahhh te porody. ;-)))

Agutko jesteś wielka, wspaniala, kochana i cudna - juz pewnie nie jeden kawaler czeka na miły gest z twojej strony

Wszystko sie ułozy, wszystko ma swój czas
 
reklama
Agutku
jak przeczytałam jak ten ch.. się wyrażał o Zuzulce to mna zatrzęsło!!!!
Brak słów i zresztą szkoda ich na takiego DEBILA.

A Ty Jesteś najwspanialszą mamą dla Zuzanki i napewno ulożysz sobie życie;-)
 
Cleosiu,moze i czeka. ;-) Mi narazie nie jest spieszno do facetow. :-D Zuzia zajmuje mi cale serce,czas i mysli. :-D Nie mam checi i czasu miec obok siebie teraz jeszcze kogos innego. :-D No,a ten ktos,kto moze gdzies tam... Jak kocha,to poczeka,o! :-D

Edziu,no widzisz,jakie palanty zyja na swiecie? ;-) :baffled: Na takiego to brak slow,a nerwow jeszcze bardziej. :-D

I JESTEM W 10000000% PEWNA,ZE TEN <CENZURA> STRACIL WIELE,GDY NAS ZOSAWIL!!! I TEGO ZDANIA BEDE SIE TRZYMAC CALE ZYCIE!!! :-D :-D :-D
 
Agutko pownnaś o nim zapomniec.Przeczekac sprawę sądową i zapomniec.Tak będzie dla Ciebie i Zuzi najlepiej.Tylko musisz pomyślec co powiesz jej gdy trochę podrośnie i spyta o tatę.Co z tym twoim kolegą co tak się tobą interesował w ciąży jak byłaś?Nic już o nim nie piszesz.
 
Mija,mam zapomniec,w sensie,czy go jeszcze kocham? Nie! Wprost go nienawidze i zycze mu jak najgorzej! :-D
Jesli chodzi o Radka,to w sumie nic sie nie zmienilo,no moze tylko to,ze mam juz mniej czasu dla niego,bo wole go spedzac z Zuziolkiem. :-D :happy2:
 
Ja także bardziej interesuję się Patrycją niż jej tatą.:-pOna jest taka kochana i słodka:happy:,a on czasami denerwujący.:wściekła/y:
 
Agutko sorry jesli przekraczam jakąs granice ale tak mi przyszło do głowy a co z dziadkami od strony <cenzura>?
 
Agutko dopiero teraz weszłam tutaj i przeczytałam Twój post.
Boże całe
szczęscie że mu nie uległaś.Naprawde jest tyle kobiet które w imie moiłości durnieją!!!! Przecież to podłe rządać od kobiety by zabiła dziecko!!!!!!
Skaza do końca życia!!
Ja wiem że to indywidualna sprawa,ja nigdy bym nie uległa,
Agutka superr!!
 
reklama
Mju,jego ojciec jakos spokojnie przyjal te informacje... Ale,hm... Jak to sie mowi "Jaka matka,taki syn". Wiec,pierwsze pytanie,jakie od niej uslyszalam,gdy sie dowiedziala,ze jestem w ciazy,to bylo "Czemu nie chcesz usunac???". Mimo,ze jej "cudowny" synek nie byl planowanym dzieckiem,mimo,ze jest matka dwojki dzieci... Takie pytanie wlasnie mi zadala. :szok: :eek: :baffled:

Mamaosiu,dokladnie! Sa takie,co durnieja! A i sa takie,ktore dalyby wszystko,by miec dzidzie,a nie moga... Ja moge,wiec jestem z tego dumna i ogromnie sie ciesze,ze moge miec przy sobie takie Male Wielkie Szczescie. :-D

Dzikusko,dziekuje Kochana! :-D Staram sie - dla Coreczki. :-D
 
Do góry