reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

U nas , odpukać, ale wszystko wróciło do normy...Fili śpi normalnie, tylko jedna noc miał gorszą zatem...
 
reklama
u nas też ostatnich parę nocek do kitu...mała wierci się,chrząka i trze buźką o prześcieradło tak mocno,że dziś rano miała całe poliki pozdzierane.budzi się też częściej niż zwykle.ja nie wiem jak to będzie jak wrócę do pracy-od poniedziałku!chyba na rzęsach będę chodzić
 
No to widzę, że nasze dzidzie mają jakiś kryzys ze spaniem. Moja spała dziś bardzo niespokojnie obudziła się pierwszy raz o 21.40, potem o 24 - oczy zamknięte i drapała się po całej twarzy, przekręcała na brzuch, no cuda niewidy. Zasnęła w końcu u nas w łóżku, znów na brzuchu. Całą noc z nami, oczywiście z kilkoma pobudkami na cycusia:-D, ale ile razy się obudziła nie wiem, bo obyło się bez płaczu. Wstała się o 7.30 z nosem podrapanym:baffled:Wygląda jakby walczyła z kotem:shocked2:
 
coś w tym musi być,skoro prawie wszystkie lutowe dzieciaczki mają ten sam problem!przy okazji mamusie też...
 
No właśnie tak sobie myślałam wczoraj, że jakbym miała wrócić do pracy to byłaby katastrofa :szok: W pracy ze zmęczenia łatwo o pomyłkę, a popołudniu zamiast zajmować się domem i dzieckiem zasypiałabym na stojąco :baffled:
 
no właśnie,słyszałam o tej pełni,że może mieć wpływ na spanie.a zęby Ali chyba dalsze idą,a może tylko dziąsła pracują,ale i tak ją to boli.w dzień znów ślini się strasznie,wszystko pcha do buzi i dziąsełka ma zaczerwienione.jak jej smaruję żelem to czasem marudzi,bo chyba jej tam coś podrażniam.to samo jest z gryzakiem,jak sobie nagryzie nie tam gdzie potrzeba to ryk straszliwy!
 
Mamuśki, a próbowałyście usypiania dzieci przy kołysankach ? U nas czasami to działa, na pewno po całym dniu wrażeń to te pioseneczki uspokajają;-)
 
U nas dzisiejsza nocka należała do najlepszych do tej pory :-D :-)
Mania zasnęła tak jak jej czasami się zdaża po 18-tej i obudziała się jak nigdy dopiero ok 21.30. Później cycowanie, przytulanie, nawet darowaliśmy sobie kąpiel, i kolejna porcja snu od ok 22-ej do jakiejś 3 rano. Znów cyc i pobudka ok 5 tej i wstała o 7.30. Pobawiła się troszkę i znów lulu od 8.30 do 9.30. Oby tak dalej :tak:;-):-):-D
 
reklama
Do góry