reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
Dzisiejsza nocka nie należała do udanych, co chwilę się budziłam, bo źle się czułam. Oli niby spała, ale popłakiwała coś przez sen, a raz dostała takiego ataku kaszlu, że Tomek musiał ją posadzić i opukać plecy.
 
Dzisiejsza nocka nie należała do udanych, co chwilę się budziłam, bo źle się czułam. Oli niby spała, ale popłakiwała coś przez sen, a raz dostała takiego ataku kaszlu, że Tomek musiał ją posadzić i opukać plecy.
Biedna.
i u nas nocka taka sobie:confused:
U nas podobnie.No i przerwa w spaniu znowu na 2 godziny(2.00-4.00),po Nurofenie zasnoł,chyba zęby znowu.:confused:
 
reklama
Oli zasnęła po 21 w czasie oglądania bajki, nawet nie zdążyłam jej dać mleka, a pieluchę ubierałam na śpiocha. Dobrze, że kolację zdążyła zjeść, bo dziś dałam jej dość późno.
 
Do góry