reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Dzisiejsza nocka z 2 pobudkami (i wołaniem o mleko :dry:), po małej wymianie zdań wypiła trochę wody i zasnęła.
Ale jedno osiągnęłam przez te ostatnie dni, a nawet dwie rzeczy:
1. Oli zasypia wieczorem bez butli.
2. No i zasypia leżąc sama w łóżku, kładę ją, całuję i idę do swoich spraw. Leży trochę w łóżku, kręci się, pogada sama do siebie, ale w końcu zasypia sama :tak:
Mam nadzieję, że w nocy też w końcu odpuści z tym mlekiem.
 
reklama
no i po spaniu okazalo sie dlaczego Lusia zmeczona- zwymiotowala caly obiad:baffled: mam nadzieje ze to jednorazowa akcja:sorry2:
:confused: Susu coś więcej się działo czy jednorazowa akcja jak pisałaś :confused:


Emilka spała od 22:30 do 7:00 :baffled: najczęściej z rana wędruje do nas i śpi dalej ale dziś jej nie pozwoliłam może drzemkę będzie mieć wcześniej i na noc pójdzie wcześniej spać ...nadzieja jest :sorry2:
 
Kasiad to su[er Ci Oliwcia zasypia:tak:.......

Ja Malpa zapeszylam....i od dwoch dni pobudka w nocy na mleko:wściekła/y:
Nastepnym razem nie bede sie wcale a wcale chwalic:-D:-p
 
Kasiad no to fajnie Oliwka Ci zasypia, u nas roznie to bywa\

a jak tam Laila Susu ?a moze to jakis wirus ?

Nuska głowa do gory, takie etapy a moze juz niedlugo znów bedzie lepiej :tak:
 
No, zeby jeszcze w nocy nie wołała o mleko, to bym była całkiem zadowolona :tak: No i bardzo się boję nocek, gdy przeniosę Oliwkę do Pauliny pokoju, w końcu przez 2 lata spała z nami w łóżku, boję się ze w nocy będzie do nas wiecznie przychodzić.
 
:confused: Susu coś więcej się działo czy jednorazowa akcja jak pisałaś :confused:


Emilka spała od 22:30 do 7:00 :baffled: najczęściej z rana wędruje do nas i śpi dalej ale dziś jej nie pozwoliłam może drzemkę będzie m
ieć wcześniej i na noc pójdzie wcześniej spać ...nadzieja jest :sorry2:
oj Gosia no wlasnie niestetey nie byla to tylko raz. od poniedzialku Lusia ma biegunke i zwraca wszystko co zje....jutro ide do lekarza bo naprawde sie martwie...czy to sa objawy grypy zoladkowej?( temp miala tylko wczoraj dzis juz ok)

KAIAD fajne osiagniecia!!! super!
 
Susu, Oli identycznie, 1 dzień gorączka, a tak to tylko rzyganko i rzyganko, na koniec dołączyła biegunka, ale nie była bardzo uciążliwa. Ale to rzyganko owszem :baffled: No i słaba była niesamowicie :eek: Ale już jest ok.
Zdrówka Lailusi życzę :tak:
A tak na marginesie, to te dzieciaki wirtualnie się zarażają czy co :confused::dry:
 
reklama
Do góry