reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
ja sie wypowiem:-p;-)
super śpi,super zsypia-bo bardzo szyciutko i spokojnie
i nie wyje ,nie wyrywa sie ,nie wpada w szał i nie musze pilonowac zeby sobie krzywdy nie zrobiła uderzajac głowa w sciane:-:)-):rofl2:
 
To dobrze,ze jest lepiej Agusia:tak:.
Konrad podobnie jak Emilka dlugo śpi w dzien(3-4 godziny:sorry2:),a potem spi od okolo 23 do 8 rano.Moze to nie jest dla dziecka najlepszy tryb,ale bardzo mi pasuje:sorry2:,bo moge sie w dzien uczyc:tak:
 
Nocka fatalna, Oli budziła się kilka razy ze strasznym płaczem, nie wiadomo czemu, jak pytałam czy coś ją boli, nie odpowiadała. Mała odsypia a ja jestem padnięta...
 
biedna OLI!!!!
a Luia pierwszy raz od nie wiem ilu miesiecy robi drzemke wlasynie dzienna- zasnela na spacerze i nadal spi w wozku...wieczorem bedzie pewnie maakrejzyn, chyba ja zaraz obudze
 
my wstałyśmy z Emilką po 9:00 ale z zasypianiem to mam problem wczoraj w dzień spała od 16:00 prawie do 19:00 R...ją budził a ona jak suseł wszystko przy niej szło zrobić ale obudzić gdzie tam :crazy: i za to bardzo późno chodzi spać bo 22:00-23:00


teraz też śpi i nie wiem czy ją budzić czy nie budzić :baffled::sorry2:
 
reklama
no i po spaniu okazalo sie dlaczego Lusia zmeczona- zwymiotowala caly obiad:baffled: mam nadzieje ze to jednorazowa akcja:sorry2:
 
Do góry