reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Weronika tez budzi sie w nocy 2 razy i woła mnie a raczej kzyczy i jak wejde do niej do pokoju i powiem ze ide juz zrobic mleko (bo picia za nic nie chce) to kładzie sie z powrotem i czeka na butle
ale dzisiaj poszła spac o 20 a obudzila sie o 5 30 dopiero na mleko później wylądowała u mnie w łóżku i pospałysmy do 8;-)
 
reklama
Witam.U nas piersza noc w nowym lozeczku :-) Nawet nie bylo tak zle jak myslalam.Na poczatku troche uciakala :tak: ale jak juz usnela (o dziwo o 21 :szok:) to spala do rana.W sumie nie wiem do ktorej, bo obudzilam sie o 8 i mala spala ze mna:rofl2:;-):-p
 
moje dziecko dziś przywędrowało w nocy do nas i nawet nie wiem kiedy ja się przebudzam a ona na brzegu łóżka i cała wtulona w mnie :sorry2:ale grzecznie poszła do siebie :tak:
 
My się zupełnie swobodnie mieścimy z Oliwką na 1,5 metrowym łóżku, choć oboje z Tomkiem jesteśmy grubasy. Ale zaczynam się obawiać, że może być ciężko Oliwkę przyzwyczaić do samodzielnego spania, bo zaczęła się w nocy strasznie we mnie wtulać. Maca mnie rękoma po twarzy przez sen a potem się tak mocno we mnie wtula i obejmuje mnie za szyję.
U nas podobnie,Konrad strasznie sie do nas przytula:sorry2:.Tego mu chyba brakuje w jego łóżeczku:dry:.
 
moje dziecko dziś przywędrowało w nocy do nas i nawet nie wiem kiedy ja się przebudzam a ona na brzegu łóżka i cała wtulona w mnie :sorry2:ale grzecznie poszła do siebie :tak:
To tak jak u nas dziś,nawet nie wiem,kiedy przyszedł,a w łaściwie sie przyturlał.
U nas podobnie,Konrad strasznie sie do nas przytula:sorry2:.Tego mu chyba brakuje w jego łóżeczku:dry:.

Kuba też.:tak:
 
LEHNING L-72 krople 30ml | Homeopatia | i-Apteka.pl
:ninja2:
cyt"Po bardzo długim czasie nocnych pobudek, płaczów i krzyków, udało
nam się wreszcie znaleźć lek, który pomógł małej spać. Pediatra
polecił nam krople L72. Pomogły!!! Dwa tygodnie bez nocnych pobudek
i stresów!!!Czy któraś z mam na forum stosowała je u swoich dzieci?
Jak długo można je podawać
( my podajemy je córeczce od dwóch tygodni)? Czy u was też pomogły? ":rofl2::szok::ninja2::confused:
 
Ja mam też w domu lek homeopatyczny uspokajający (z tym, że syrop, nie krople), ale nie stosuję go codziennie, tylko w wyjątkowych przypadkach. Narazie podałam małej 2 razy jak widziałam, że nosiło ją wieczorem i nie mogła zasnąć - no i rzeczywiście pomogło. No ale codziennie nie będę podawać. Zresztą Oli teraz bardzo dobrze zasypia.
A dziś obudziła się na mleko znowu dopiero rano o 7.30 także kolejna nocka cała przespana :-)
 
Spi całe noce:blink::-):-):-)
aniołek normalnie
gdybym usłyszałaczemu nie uwierzyłabym serio..mam wieli szacunek teraz do tych rzeczy
strach sie bac
w duchy nie wierze ale sie ich boje:-D;-)
ja nie pamietam kiedy tyle spałam..ale w rezultacie jestem bardziej spiaca:rofl2::-D
 
reklama
Do góry