reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A taka zabawa...

ooo viki obie wady ogromneee!! ale poniewaz nie cierpie balaganu to chyba juz tv lepsza !!
i pytanie od nalogowego pijacza pepsi
lepsza pepsi czy coca cola??
 
reklama
Ataata - dowcipne - z dwojga złego mdłości...bo juz dawno przeszły i nie pamiętam jak to było haha :-)

góry czy morze ?
 
Góry, góry, góry....bo po takim długim marszu błogosławię wynalazcę prysznica i knajpki z piwem :-) A błogie lenistwo na plaży jakoś mnie nie przekonuje. Trzeba będzie się jednak przestawić, bo tyle piachu to raj dla dziecka.

A w ramach pogody za oknem brrr...:
Czapka czy kaptur?
 
Najchętniej ani jedno ani drugie :-) nawet w najgorsze mrozy... ale jesli mam wybierac to czapka.
Coś słodkiego by się nam przydało - lody czy czekoladka??
 
szpilki, czuje sie bardziej kobieca i widze jak Karol na mnie patrzy ;-)

a teraz cos bardziej prywatnego...
stringi czy bokserki?

 
u kobiety moga byc stringi, ale w meskim wydaniu nienajlepiej mi sie kojarza:baffled:

a bokserki jak najbardziej, ale najlepiej takie dosc krotkie i dopasowane, a nie namioty:-)

delikatna ksiezniczka, czy "kobieta z jajami"? (nie mylic z babochlopem:-) )
 
reklama
Do góry