reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A taka zabawa...

buleczki, jakos smakuja mi bardziej szczegolnie swieze :tak:

popoludnie na sofie przed tv czy na spacerku?
 
reklama
normalnie to kawa zbożowa bo czekolady nie lubię ale teraz kakao bo maleństwo jest jej wielbicielem;-)


Poród rodzinny czy bez tatusia dzidzi?
 
No i tu nie dam rady odpowiedziec;-)cos pomiedzy chyba.Nie jestem za bezstresowym wychowaniem ale rozpieszczac tez lubie troszke;-):-)

sweter czy polar?
 
swetr bo jest ładniejszy od polaru, chociaż polar praktyczniejszy.


Branie dziecka na ręce przy każdym zawołaniu czy niech sobie chwilke popłacze w łóżeczku?
 
Weroniczka ale pytanie... :szok:
nie wiem:zawstydzona/y: Chcialabym zeby wiedzialo dziecko ze jestem przy nim ale czy na kazde zawolanie? Latwo sie do dobrego przezwyczai. Najlepiej zabawic je czyms albo poprostu podejsc i zaczac mowic do niego :tak:

Dac smoczek czy nie?
 
twardo (teraz) twierdzę, że bez smoka, ale jak będzie w rzeczywistości to się okaże...

karmienie piersią czy od razu butelka?
 
piersia , z tego co wiem poczatek jest najwazniejszy :tak: zreszta ja i tak mam zamiar karmic przynajmniej do 9 miesiaca.


no wlasnie a powiedzcie czy jak karmienie piersia to nazmiane z butelka?
 
reklama
ja jestem za karmieniem piersią nie stosując na zmiane mleka modyfikowanego..chyba ze twoje pytanie dotyczy podawania mleka tzn raz z piersi a raz odciagnięte mleko z butelki...

tu nie widze problemu ale na poczatku jednak w większosci piers, czasem dzieci jak zaczna jeść przez smoczek nie chcą póżniej ssać z piersi:sorry2:


jajko na twardo czy na miękko???
 
Do góry