reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
KURCZE PRZYCISKI MI SIE POMYLILY HIII

DZIKUSKA TO FAKT TZREBA POCHWALIC TWOJEGO MEZA POSWIECIL SIE ZEBY ZROBIC CI PRZYJEMNOSC ALE JAKBY NIE PATRZEC I SOBIE BO TO JEGO DZIECKO :)

powiem szczerze za jakbym mieszkala w Polsce to bym sobie nigdy tak dobrze nie poradzila a tak wszystko mam gotowe niczego mi nie trzeba i jestem szczesliwa a to najwazniejsze!!!!!

pozdrowionka
 
wiem Kamciu :) z tym ze kupilam wozek ktory chcialam a nie taki na ktory nas stac :D a w tej chwili to ogromna roznica gdy 1 osoba pracuje :D ide cos zeżreć caly dzien leze :D cholera wiecie jak mi ciezko wstac juz <wstyd sie przyznac> z podpaską chodze bo 3 razy juz nie doszlam; dobrze ze sikam po 3 krople :))
 
Ty to spac nie mozesz :D ja podnosze dupe ale zanim podniose i doczlapie a nie daj boze jeszcze mnie polechta po pecherzu to tragedia :)) dzis ciezka noc bedzie eh juz wstalam sie herbaty napic bo jakies skurcze macica sobie cwiczy :D jak przenosze 2 tygodnie to sie wkurze normalnie ::)
 
no co czekam na malego daje mi niezle kopniaki wiec nie moge spac bb mnie ratuje:)
lekarz powiedzial ze juz niedlugo 2cm rozwarcia dzidzia ok nooo i sobie czekam na cud
hii ja az tak ciezko z tym moczem nie mam...
tylko sie nie pzyzwycajaj do tych pampersow:))))
 
kamciu pampersiki to my wszystkie bedziemy nosic jeszcze dlugooooo :D a podpaska dobra rzecz jak wody odejdą lozka nie zaleje; kumpeli lozko cuchnelo 2 tygodnie jak jej odeszly wiec ja juz spie zabezpieczona odkad mam 9 miesiac :D ja strasznie sikam dziecko mam za nisko lekarz sie martwil ze nie donosze a ja na zlosc przenosze :D
 
co do pampersów,to na razie nie noszę,wystarczają mi wkładki.Ale z tym nietrzymamiem siusiu to Ci Dzikuska nie zazdroszczę.Mi zdarzyło się dwa razy, jak bardzo mi się siusiu chciało i akurat kichnęłam, na szczęście choć siusiam często to malutko ;)
 
reklama
Do góry