reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
Ja akurat nówka sztuka jestem :laugh: świeże mięsko na tym forum :p dziś Was znalazłam i postanowiłam się przyłączyć więc o sobie to powiem tyle, że skończyłam w tym roczku technikum chemiczne i napisałam maturkę -nawet całkiem nieźle ;D robię sobie teraz roczek przerwy i później planuję rozpocząć studium farmaceutyczne, ale to się jeszcze okażę, bo jesli od grudnia dostanę pracę na którą bardzo liczę i umowę to studium odłożę (ale nic nie mogę zdradzić ani zapeszać)... 
Ah i mam na imię Marta a 20 latek dopiero zacznę 7 września hehe to pasuję do tego forum jak ulał ;p termin porodu mam na 27 i już nie mogę się doczeć, mieszkam z rodzicami i moim przydupasem  ;) a nas związek już praktycznie sie rozpadł, w serduszku mam cichą nadzieję, że będzie lepiej i chcę dociągnąć do porodu a dopiero później zdecydować czy naprawdę jesteśmy sobie potrzebni...
Powiem szczerze, że sierpień i lipiec mojej ciąży przechodzę tragicznie pod względem psychicznym i powiem szczerze, że nie wiem czy kiedykolwiek się zdecyduję na jeszcze jedno dziecko! Ale nie myslcie, że żałuję, no jedynie tego, że z tak nieodpowiedzialnym i niedojrzałym człowiekiem bo synusiem jestem zafascynowana i wogóel i wogóle  ;D aż gęba mi się śmieje na samą myśl, że jeszcze miesiąc i tydzień do porodu  :laugh:
 
Pelnapsikus dobrze, że do nas dołączyłaś, lepiej późno niż wcale, no i chyba najmłodszą mamusią będziesz, na wrześniówkach na pewno. ;) ;D
 
Witaj Pełnapsikus raz jeszcze :D

muszę ci powiedzieć, że ja w stałym związku jestem parę lat a te dwa ostatnie miesiące są też dla mnie koszmarem pod względem psychicznym..
straszne jakieś humorki mam i nic mi nie pasuje :D

pozdrawiam i rozgość się u nas do woli :D
 
Pelnapsikus,witaMY. :D Co do zwiazku,to ja od 3 miesiaca ciazy jestem sama i naprawde swietnie sobie radze,mimo,iz bylismy ze soba ponad 2 lata i ponad rok po zareczynach. ;) Owszem,bywalo ciezko,ale wreszcie dotarlo do mnie,ze jednak samej mi jest latwiej,a Zuzanka mi to wszystko wynagrodzi swoja obecnoscia. :)
Jest jeszcze jedna samotna Mamusia u nas - wrzesnioweczek. ;) Moja Kochana
Nadzia,ze swoja Juleczka w brzuszku. :)
Glowka do gory i zagladaj do nas jak najczesciej! :D
 
reklama
Czesc dziewczyny, mam na imie Agnieszka mam 24 lata, podgladam was od jakiegos czasu ale nie pisalam bo mam termin na pazdziernik ale na samym poczatku (01.10.) hihi a z wynikow usg na koniec wrzesnia. Bede miec chlopczyka (prawdopodobnie).
A tak wogoel przeczytalam widomosc Pelnapsikus i stwierdzilam ze tez mam WIELKIEGO dolka prze lipiec i sierpien :( to najgorsze miesiace pod wzgledem psychicznym, a tak piekne bo dizdzi kopie i daje znac... mam meza ale wydaje mi sie ze jego nic nie obchodzi :( nawet mnie nie przytuli ani nie pocieszy jak mi zle.. :( :( :( rycze czasem z byle powodu.. tak potrzebuje go, a jego nie ma, mimo ze jestesmy razem... buuu
Przepraszam ze sie tak smuce tutaj... ale nie potrafie sobie poradzic... czy ktoras wie moze czy to przejdzie?
 
Do góry