reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

reklama
Chodzisz prywatnie czy na NFZ?? (tyle że ja raczej wolałabym iść do kobiety :) Z moich internetowych obliczeń wylicza że jestem w 5 tygodniu i szukam lekarza żeby móc do niego pójść popołudniu aby w pracy nie musieć się tłumaczyć.
 
Ostatnia edycja:
Chodzisz prywatnie czy na NFZ?? (tyle że ja raczej wolałabym iść do kobiety :) Z moich internetowych obliczeń wylicza że jestem w 5 tygodniu i szukam lekarza żeby móc do niego pójść popołudniu aby w pracy nie musieć się tłumaczyć.


prywatnie.
ja tez wolałam do kobiety, ale sie na tym przejechałam. z tym ze to Twój wybór. w wielu przypadkach kobiety gin wychodzą z założenia ze tez to przeżyły i "za dobrze" wiedza o czym mówisz. mężczyzna "prędzej zlituje sie nad biedna kobietą":-) i wydaje mi sie ze ma wiecej wyrozumiałosci

pozdrawiam
 
Nie wiem ja ma jakieś pewnie śmieszne opory żeby obcy facet mi tam zaglądał :) wiem dziecinne to ale tak mam, może się przełamie dla dobra malucha.

Wiecie może czy w Legnicy organizowane są jakieś zajęcia dla "ciężarówek", basen, ćwiczenia, joga itp??
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem ja ma jakieś pewnie śmieszne opory żeby obcy facet mi tam zaglądał :) wiem dziecinne to ale tak mam, może się przełamie dla dobra malucha.

Wiecie może czy w Legnicy organizowane są jakieś zajęcia dla "ciężarówek", basen, ćwiczenia, joga itp??

nic niestety nie wiem... ale jak sie czegos dowiem to dam znac:-)
TY tez pisz, moze razem łatwiej bedzie cos odszukac:-)
a byłas juz na wizycei ciążowej u p.sosn-racz??
 
Wolny termin ma dopiero po 20, zarejestrowałam się ale nie wiem czy tak długo czekać czy lepiej iść prywatnie ale to już do któregoś z facetów, tylko którego :) :) Każdy ma pozytywne i negatywne opinie. Wisz może ile teraz biorą za prywatne wizyty i ile trzeba czekać??
 
reklama
Wolny termin ma dopiero po 20, zarejestrowałam się ale nie wiem czy tak długo czekać czy lepiej iść prywatnie ale to już do któregoś z facetów, tylko którego :) :) Każdy ma pozytywne i negatywne opinie. Wisz może ile teraz biorą za prywatne wizyty i ile trzeba czekać??

u dr Janigi płace 100zł ( wiecej zapłaciłam jak miałam cytologie). co wizytę mam pełne badania, usg, a wczoraj wsłuchiwałam sie w serduszkom mojej dzidzi:-).

jak u innych to niestety nie wiem, no u dr Ewy płaciłam 70 zł z usg, ale mi bardzo nie pasował jej sprzęt, zwłaszcza przy usg dopochwowym ( duży dyskomfort).

na wizytę u swojego lekarza nie musiała sie umawiac, przyjmuje 3 dni w tyg i tylko raz zdarzyło mi sie czekac ok godz na wizytę - tyle bylo babek w kolejce.

a jak sie czujesz?? mi na poczatku bardzo ciezko było przetrwac i wrogiem nr jeden było jedzenie:-)
 
Do góry