reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

Ja jestem rocznik '77. Jedna dzidzia przed 30tką a druga po 30tce. Czas leci i nie ma na co czekać ;-). Anięurodziłam jak miałam 28 lat. A że dzieci odmładzają to prawda :-D:happy:
 
reklama
Halo jest tu ktos?Co u Was dziewczyny?Pogoda zrobiła sie niefajna i nie ma jak wyjsc na spacerek:-(moze sie poprawi...u mnie jutro głosny dzien bo wymieniaja mi drzwi wejsciowe i w pokoju...oj bedzie sie działo:tak:
Jo jak sie czujesz?Zamierzasz po porodzie zostac na dłuzszym wychowawczym czy macierzynskie i do pracy?U mnie 3 kolezanki w ciazy i kazda bedzie miała chłopca;-)
Ilona jestes tam?A ty kiedy druga dzidzia?
U mnie niepredko:baffled:
 
Jestem.
Jak tam Mada po remoncie?
Ja się czuję nawet dobrze. Trochę mnie zmęczenie dopada wieczorem i nie mam siły żeby latać tak za Anią, ale daję radę.
Co do wychowawczego to jeszcze nie zadecydowałam. Zobaczymy, jak się to wszystko w czasie rozwinie, tzn. kiedy poród, do kiedy macierzyński mi wypadnie, mam jeszcze cały urlop do wybrania i potem ewentualnie trochę wychowawczego. Ale na pewno nie pełne 3 lata. Zobaczymy, jak sytuacja w pracy. Reasumując - wiele czynników musze wziąć pod uwagę.

Właśnie, gdzie Ilonka?
 
No tak,najwiecej pewnie bedzie zalezało od temperamentu dzidziusia i tradycyjnie finansow:tak:
U nas remont w toku.Panele u mnie w pokoju juz przed Swietami zostały połozone.W tym tygodniu wymieniali mi drzwi wejsciowe i w moim pokoju,jeszcze nie jest to skaczone,bo trzeba zabudowac oscieznice-bedzie to zrobione w tym tygodniu.Ale drzwi wygladaja fajnie:tak:Tata dzis połozył płytki na balkonie a w pn albo wt bedzie kładł fugi.we wtorek albo srode beda kłasc mi panele w przedpokoju i to bedzie na razie koniec remontow.Oczywiscie nie obyło sie bez zgrzytow-fachowcy maja to do siebie,ze co innego mowia a co innego robia:wściekła/y:
Julcia cos robi mi nieładne kupki od wczoraj-najgorsze,ze co prukniecie to troche poleci i pupa juz cała czerwona i odparzona-Smaruje Sudokremem i jest juz lepiej ale jesli jeszcze jeden dzien takich kupek to dziecko sie niezle nacierpi.dzis wieczorem to juz załozyłam jej zamiast pieluszki majtki i tak biegała.Zaznacze ze uzywam Pampersow-ponoc sa przewiewne:baffled:
Jo Ania ma jeszcze pieluszki?Nieeee..kiedy nauczyła sie siusiac na nocnik?
 
Halo,Ilona,Jo-anna-on gdzie sie podziewacie???Ja samopoczucie?Dzieciaczki zdrowe?U nas ida kły ale Julia zdrowa na szczescie..Byłyscie juz w parku Jasnogorskim na placu zabaw?Sa dwa.Jeden dla takich maluszkow jak nasze...jest super:tak::tak::tak:byłysmy wczoraj i dzie..Julii bardzo sie tam podobało.
 
Mada jestem, jestem.
Zaraz mi lapek padnie...

Byliśmy kilka razy w parku na tym placu zabaw. Nawet dzisiaj byliśmy. Ani się podoba, chociaż plac zabaw pozostawia kilka ale...
Np. wysypka - po tych kamyczkach chodzi się straaaasznie a poza tym kurzy się niemiłosiernie i wszystkie atrakcje w okolicy są zakurzone. Kamyki do butów wchodzą. Masakra.

Ania zdrowa, ja jeszcze w dwupaku. Jestem aktualnie na urlopie a od 1 maja na L4.

Ilonka faktycznie coś się nie odzywa. Hop hop.
 
jedyna moim zdaniem wada parku to brak piaskownicy-dosc duza wada:baffled:zwir jest dosc meczacy ale ja na spacery chodze w obuwiu sportowym wiec no problem..choc fakt faktem,buty po spacerze do prania:tak:Julii za to bardzo podoba sie przesypywanie zwirku do wiadereczka i miedzy paluszkami...gorzej jak sie musi raczkami podeprzec,bo ja wtedy kamyczki kłuja.
Wrescie sobie odpoczniesz na tym L4:tak:odpocznij na zapas bo przy maluszku i Ani to juz czasu bedzie mniej..A kiedy masz termin?I jakie imie wybraliscie?Jest juz decyzja?
Moje dziecko tak eksploatuje spacerowke,ze powoli mi sie psuje:-(
 
Fakt - piaskownica by się przydała i to spora.
A ja nie lubię butów typu adidasy (jest mi w nich gorrrąco a poza tym takie buty to tylko ewentualnie na rower) więc w pantoflach a ostatnio w sandałkach i później pewno w japonkach będę tam chodzić.
Ania lubi podrzucać kamyczki :baffled: bądź sypać w tym pociągu :baffled:.
Mada odpoczywam jak mogę ale z takim 3-letnim żywiołem to jakoś słabo mi wychodzi. Dzisiaj mam ostatni dzień urlopu, jutro już L4, mam je wypisane, w torebce czeka na podaj dalej.
Termin mam na ostatniego maja ale wątpię, czy dotrzymam. Co do imienia to typy są ale też nie pokrywają się moje z Darka typami. Więc ostatecznie jeszce nie wiemy.

U nas ostatnio w x-landere poszło koło, tzn opona ale pojechaliśmy do Deltima i wymienili nam oponę+dentkę za 12 zł. Pozostaje mi tylko umyć cześci metalowe, założyć adapter na gondolkę, przyszykować adapter na nosidełko.
Mamy drugi wózek, typową parasolkę więc Ania będzie miała czym jeździć jakby co.
A jaką masz spacerówkę?


Ilonka byłaś może już w tym lumpku nam iejscu Berbecia?

Wczoraj widziałam dzidzię, lekarka mi dość dokładnie pokazywała buzię i resztę części ciałka. Czekam na zobaczenie w realu. Oby jeszcze ze 2 tygodnie wytrzymać....
 
Jak to chłopak to mozesz jeszcze i z miesiac chodzic..oni sie nigdy nie spiesza:-)
Wozek mam Baby Design Tiny(ok 8kg),wczesniej miałam taki głeboko spacerowy na pompowanych kołach-masakra:wściekła/y:Zaczynam myslec o takiej leciuchnaej spacerowce parasolce.Ta jest fajna ale po złozeniu zajmuje wiecej miejsca niz taka zwykła parasolka.I wszedzie ja mozna zabrac.
 
reklama
Do góry