reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Gratulacje dla pani mgr!!! to cudowne uczucie miec te 3 literki przed nazwiskiem;-)
Co do majowki...hmmm sama z majka w domu i na spacerach.tyle mamy z zycia;-)
obiecalam sobie ze po tym majowym wekendzie pojde na policje i zapytam o robote dla rehabilitanta psychiatrycznego os.chorych i niepelnosparawnych ha ha ha,napewn nie wypuszcza mnie stamtad bez obietnicy ze zostane u nich;-)no coz ale musze znalezc jakas prace jesli chce utrzymac na godnym poziomie zycie swego dziecka.3majcie kciuki...
 
reklama
Gratulacje Agnieszko:-)nie lada wyczyn przy dwójce brzdąców.

szerlock ale Ci dobrze grill vodka i pifffo a ja dalej o suchym pysku bo jak nie karmie to znów dzidzia:-) jak ja, tesknie za pifffkiem

nato to trzymam kciuki i daj znać jak Ci poszło;-)
 
Aniu a te misie to kupowałaś czy sama robiłaś? śliczne ręczne robótki kartki i zaproszenie na chrzest:-)
no ale czego sie spodziewać innego po pani z terapii zajęciowej;-)
 
Dzięki dziewczyny, ale muszę niestety sprostować - magistrem jeszcze nie jestem, skończyłam na razie studia inżynierskie :-) Ale kto wie może od września będzie kontynuacja :-)

Na pewno było ciężko, ale samo studiowanie dawało mi dużo raadosci - teraz nie wiem za co się zabrać... No nie do końca, bo na szczeście kumpel dał mi tuż przed obroną książkę 1000 stronicową Dukaja no i dopóki jej nie skończę to mam czymwypełnić wolne chwile aż za bardzo :-)

No a dzisiaj upiekłam babkę piaskową okazało się to dośc proste z użyciem melaksera, i wyszła nawet dobrze. No i zacznę się znów umawiać na hiszpański chyba w takim razie.


Pozdrawiam!

Agnieszka
 
O kurde właśnie zobaczyłam na suwaczku Igulka że już czas majowych urodzin się zbliża :-) Mieli razem obchodzić Iguś i Hania - ale jakoś nie wyszło :-) Więc jak Wy będziecie robić imprezki na roczek to ja na dwa :-)

Agnieszka
 
Szerlock dla mnie to żaden kłopot, bo ja sobie siedzę w domku. A co do sklepów, to bodajże na stronie drugiej podałam dokładnie, gdzie się zaopatruję. Zobacz sobie, są tam adresy dokładne, a jak jakiś mój pomysł Ci się podoba, to napisz jaki, a ja dokładnie Ci powiem w którym sklepie. Papa.

Mamo Q super pomysły! Ja na wesele robiłam drobne prezenciki dla gości. Lubię takie bajerki. A goście są zawsze mile zaskoczeni.

Pozdrawiam Was!
 
Mamo Q - bardzo dobry pomysl :-)
Ja mialam takei prezenciki dla gosci na weselu - ludzie byli w szoku bo nie wiedzieli co to jest i co z tym zrobic... :-D A byly to male tiulowe woreczki (wlasciwie to kolka wyciete z tiulu i zwiazane wstazeczka), w srodku migdaly w takiej skorupce z cukru i wierszyk

[FONT=&quot]''Pięć słodkich migdałów dla każdego z Gości,
aby przypomnieć, że życie pełne jest goryczy i słodkości.
Pięć życzeń dla Panny Młodej i Pana Młodego -
szczęścia, zdrowia, długiego życia w miłości,
cudownych dzieci oraz zamożności.''
[/FONT]
 
Aniu a te misie to kupowałaś czy sama robiłaś? śliczne ręczne robótki kartki i zaproszenie na chrzest:-)
no ale czego sie spodziewać innego po pani z terapii zajęciowej;-)


Misie kupowałam:tak: a może i druga pani z terapii zajeciowej coś nam pokaże?:rofl2:

Myszko super pomysł.
 
reklama
druga pani nic nie zrobiła ładnego ostatnimi czasy ( ostatnio kartki świąteczne ale jeszcze w Polsce i gdzieś tam są w szafie w starym pokoju moim jak i inne duperle jak to nazywa moja mama do tworzenia cudów)ale jak zrobi na pewno się pochwali;-) postaram sie zrobić w weekend zaproszenia jak znajdę siły i checi a przede wszystkim materiały hehehe
 
Do góry