reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

reklama
teraz, kiedy już wiadomo że chłopiec, to zostają raczej męskie do wyboru;-)
ale pomysłów aż nadto, podaję w kolejności bez znaczenia:
Feliks (Felek)
Lucjan (Lucek)
Leopold (Leo albo Poldek)
Jan (Jaś, ale ostatnio stada tych Jasiów ganiają)
Tymoteusz (Tymek)
Florian (Florek)

jakieś takie stare (bo nie wszystkie staropolskie;-) te imiona...
a nie wiadomo co jeszcze wymyslimy:-D
 
z tych wszystkich jak bym miała wybierać to zdecydowałabym sie na Tymka :-)
leopold kojarzy mi się z ojcem mojej koleżanki, strasznie porypany facet, większośc imion mi się z kimś kojarzą i chyba dlatego zdecydowanie jestem przy Tymku :-) bo jest najsympatyczniejsze, ale to moje zdanie :-D
 
Witam was Styczniówki
Tak czasem was podglądam i czytam jak chcecie dać na imię waszym pociechą
pimi śliczne imię wybrałaś dla dziewczynki.Ja też tak jak Ty nie miałam problemu z imieniem dla chłopca i dziewczynki.

Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży i rozwiązania
 
witam Was kochane styczniowe Mamusie, dziś jest szczególny dzień kiedy do Was dołączam, bo jestem w tej samej sytuacji co Wy... mój narzeczony zawsze chciał mieć córeczkę, no i w styczniu urodzi się nam upragniona MARTYNKA :tak: nie było żadnych dyskusji, decyzja podjęta :)
 
Tak sobie Was podczytuje i musze stwierdzic ze ladne imiona wybieracie dla waszych pociech...
maja coreczka nazywa sie HANIFE HALINKA (nie Hlina tylko Halinka tak jest zarejstrowana)
przy okazji zapraszam na jej bloga
www.hanife.blog.onet.pl
 
a ja znow mam dylemat, teraz nam sie podoba natalia i to jest to imie ktore tez sie podoba mezowi wiec nie wiem co robic:-(
 
Jejku to juz 6 miesiąc a ja nie mam wybranego żadnego imienia.
Jeszce co prawda nie wiem kto mieszka w brzuszku ale można być zawsze na coś przygotowanym, no nie?:sorry:
przeprowadziliśmy na temat imion jak do tej pory jedną rozmowę:szok: i na niczym konkretnym nie stanęło. Więcej ładnych imion jest dla dziewczynek. i ja już miałm Wiktorię ,ale tak dużo ich ostatnio chrzczą, więc sama nie wiem.:crazy: Mężowi tez się podoba ale jeszcze się zobaczy.
tak , ja tez popieram :2 imiona. ja mam jedno i zawsze ubolewałam nad tym, co prawda krzywda mi się żadna nie zrobiła, ale miałam zal do rodziców , ze nie nadali mi drugiego:dull:
 
reklama
A my wybralismy dla dziewczynki Kinga Ania a dlaq chłopczyka Krzysiu.:tak:co do dziewczynki to imie juz pewne a z chlopcem jeszcze moze sie zmienic.:-)
 
Do góry