reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzien

szara16

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2022
Postów
42
Witam. Ostatni okres zaczął mi się 7.01 Czy pozorom bhcg na pierwsze dni 6 tygodnia jest odpowiednie? Bo tyle mi z wyliczenia wychodzi
 

Załączniki

  • IMG_20230213_154959.jpg
    IMG_20230213_154959.jpg
    86,7 KB · Wyświetleń: 611
reklama
Jak dla mnie to za niski jak na 6tc. W 6 tc powinien być widoczny pęcherzyk, także beta > 1000.
Mogła Ci się owulacja przesunąć.
I najelepiej zrób koeljną betę za 48h i zobacz, czy dobrze przyrasta. Jeśli ok, to rzeczywiśćie może przesuniecie owulacji. Jeśli przyrasta mniej niż te 66%, to coś zdecydowanie nietak.
 
Pojedynczy wynik bety mówi TYLKO TYLE, że jesteś w ciąży.
Dopiero powtórzenie badania daje więcej informacji na temat rozwoju ciąży.
 
Po dwóch dniach beta 66. Dzis mam wizytę ale nie tak miała wyglądać☹️
Przeszłam przez to samo początkiem roku. Była to ciąża biochemiczna. Na początku się załamałam ale lekarz wytłumaczył mi, że po pierwsze to niczyja wina oeaz, że to dobry znak bo oznacza, że mogę zajść w ciążę i rzeczywiście w kolejnym cyklu się udało i beta przyrasta właściwie:) głowa do góry, nastaw się pozytywnie ❤️
 
Przeszłam przez to samo początkiem roku. Była to ciąża biochemiczna. Na początku się załamałam ale lekarz wytłumaczył mi, że po pierwsze to niczyja wina oeaz, że to dobry znak bo oznacza, że mogę zajść w ciążę i rzeczywiście w kolejnym cyklu się udało i beta przyrasta właściwie:) głowa do góry, nastaw się pozytywnie ❤️


Dziękuję Ci za ta odpowiedź. Poprzedni rok starań co miesiąc test negatywny. Staram się myśleć tak jak mówisz że to dobry znak że ciąża jest możliwa bo myśli były już różne. Powiedz mi dziś po dwóch dniach beta zeszła do 52 tylko. Czy krwawienie miałaś od razu czy muszę poczekać jeszcze? Jak to wyglądało u Ciebie?
 
Dziękuję Ci za ta odpowiedź. Poprzedni rok starań co miesiąc test negatywny. Staram się myśleć tak jak mówisz że to dobry znak że ciąża jest możliwa bo myśli były już różne. Powiedz mi dziś po dwóch dniach beta zeszła do 52 tylko. Czy krwawienie miałaś od razu czy muszę poczekać jeszcze? Jak to wyglądało u Ciebie?
U mnie krwawienie nastąpiło po około tygodniu od pierwszego spadku bety. Mocno bolał mnie brzuch pierwszego dnia ale później już było lepiej. Krwawienie trwało 5 dni i zgodnie z tym, co powiedział lekarz potraktowałam to jako okres, zanotowałam w aplikacji i już czekałam na owulację :) bardzo długo się staracie, więc tym bardziej możesz się cieszyć, że coś ruszyło, to dobry znak :) mi bardzo pomogło też myślenie, że nie było nawet pęcherzyka więc nie muszę tego traktować jako stratę tylko nadzieję, że będzie już tylko lepiej i tego Ci serdecznie życzę ❤️
 
reklama
U mnie krwawienie nastąpiło po około tygodniu od pierwszego spadku bety. Mocno bolał mnie brzuch pierwszego dnia ale później już było lepiej. Krwawienie trwało 5 dni i zgodnie z tym, co powiedział lekarz potraktowałam to jako okres, zanotowałam w aplikacji i już czekałam na owulację :) bardzo długo się staracie, więc tym bardziej możesz się cieszyć, że coś ruszyło, to dobry znak :) mi bardzo pomogło też myślenie, że nie było nawet pęcherzyka więc nie muszę tego traktować jako stratę tylko nadzieję, że będzie już tylko lepiej i tego Ci serdecznie życzę ❤️


Dziękuję🙂 Dobrze się czyta Twoje słowa💙 u mnie powodem mógł być za niski progesteron (wynik 10) teraz mam włączyć luteinę od 20 dnia cyklu już. Ale czy to taki powód czy inny to już nikt nie powie tak widocznie miało być. Zrobię tak jak mówisz to jeszcze kilka dni muszę poczekac
 
Do góry