reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydz i brak echa zarodka. Czy to zle ??

U mnie 6+0 był sam pęcherzyk w zasadzie, lekko ponad tydzień później już było serduszko i piękny zarodek, obecnie ma 2.5kg i szykujemy się na styczeń także brak ech na tym etapie to nie jest jeszcze przegrana sprawa.
 
reklama
U mnie 6+0 był sam pęcherzyk w zasadzie, lekko ponad tydzień później już było serduszko i piękny zarodek, obecnie ma 2.5kg i szykujemy się na styczeń także brak ech na tym etapie to nie jest jeszcze przegrana sprawa.
No tak ale ja mam 5 tydzien 5 dni i zarodek 4 mm. Bez echa niestety narazie. Czy przy tskiej wielkoscipowinnobyc widac juz serducho tzn bicie
 
No tak ale ja mam 5 tydzien 5 dni i zarodek 4 mm. Bez echa niestety narazie. Czy przy tskiej wielkoscipowinnobyc widac juz serducho tzn bicie
Tu na forum dziewczynom serduszka pokazywaly się czasami dopiero w 7tc nawet później. Dużo zależy od sprzętu, myślę, że niestety musisz cierpliwie czekać do kolejnej wizyty, za kilka dni powinnaś mieć pewność.
 
U mnie 6+0 był sam pęcherzyk w zasadzie, lekko ponad tydzień później już było serduszko i piękny zarodek, obecnie ma 2.5kg i szykujemy się na styczeń także brak ech na tym etapie to nie jest jeszcze przegrana sprawa.
Witaj u mnie podobnie 6+0 pęcherzyk. w przybliżeniu delikatnie widoczny pełcheżyk żółtkowy ...strasznie się boję następna wizyta za10 dni...
 
Do góry