reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

reklama
Sylwi!
Dobrze, że już jesteś w domku, teraz już szybko zleci :)
No i że jesteś z nami przede wszystkim!
Tylko nie przemęczaj się za dużo siedząc przy komputerze :) słuchaj lekarza ;)
pozdrowienia dla Twoich chłopaków-Wrocławiaków od mojej dziewczynki Poznanianki 8)

 
Kalinko mężus milutki ;)
A kwiatki to tez uwielbiam, lecz niestety ostatnio zaczęłam redukować ilość doniczek, bo jak dzidziunio przyjdzie na świat, to nie będzie m-sca na taka ilośc kwiatków. No i niestety w miejsce kwiatków przyjdzie komoda na ubranka dla maluszka.

Sylvi cieszę się , ze już jesteś w domku i życzę miłego i radosnego dotrwania do konca, przynajmniej do 35tc.
Ja 6 lat temu przezywałam szpital z siostrą, bo ona leżała przez 2,5 m-ca. I pamietam co się wtedy z nią działo, także leż grzecznie i spokojnie w domku.
 
Sylvi - będzie dobrze, najgorsze jużza wami, teraz jużprzecież chłopaki duże są! I na pewno poczekają jeszcze trochę a potem jużwam dadzą popalić na zewnątrz :)
DZIELNA JESTEŚ BARDZO.
 
SYLVI bardzo się cieszę , że juz wszystko w porządku u Ciebie i chłopaczków i że czasami bedziesz mogła z nami poklikać :) trzymaj się mocno, żebyś doczekała do 35 tc!!!

 
Sylvi ale z ciebie dzielna dziewczyna, odpoczywaj teraz dużo i niczym się nie przejmuj jeszcze dużo się nalatasz za twoimi dzieciaczkami :laugh:
 
Dziekuje za tyle cieplutkich slow,ja tu sobie musze radzic z kompem na lezaco w lozku  klikam bo siedziec tez mi nie wolno a wiec maz albo przysuwa albo odsuwa kompa.POZDRAWIAM
 
reklama
sylvi złotko Ty naprawdę przeszłaś straszne rzeczy! ja tez często leżałam do tej pory w szpitalach i jest to okropne a Ty musiałaś leżeć z miesiąc,podziwiam Cię.Ja po dwóch tyg płakałam do męża żeby mnie zabrał do domu. Cieszę się że jesteś już z nami :)

pycha mnie to się marzy laptop... ;D
 
Do góry