reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

hej :)
moja koleżanka będąc w ciąży poprzerabiała sobie swoje ciuszki na "ciążowe", tzn. podoszywała gumki do spodni i poweim Wam, że całkiem ładnie jej to wyszło - teraz ja będę to nosić, chociaż jeszcze troche za wcześnie, bo mieszczę się w niektóre swoje ciuszki (ale już niestety nie we wszystkie...a z tym lumpexem to też jest super pomysł) ;)

cześć SYLVI !!!
koniecznie zdaj nam relacje ze swojego USG... :) czekamy
 
reklama
Czesc Dziewczyny:):):) tryskam energia tzn radoscia ledw teraz wrocilam z usg i od razu wam tu szybciutko pisze bedziemy miec dwoch synkow ja tak czulam prawie od poczatku ciazy bardzo sie ciesze a do tego moja radosc jest jeszce wieksza bo lekarz badala kazdego z osobna i prawidlowo sie rozwijaja serduszka nerki glowki wszystko jest tak jak powinno byc a tak sie balam tego badania w srodku ze cos moze byc nie tak ale jest jak najlepiej !!!!!!!! POZDRAWIAM .narazje uciekam od kompa oglosic ta wspaniala nowine calej rodzince!!
 
Dziewczyny mam do was pytanie,czy wy tez miewacje bole krzyza bo ja od jakiegos tygodnia lub dwoch mam takie bole i to bardzo mi dokucza podczas dnia najgorsze sa wieczorami po calym dniu i z samego rana jak sie budze tez mocno boli czasmi ledwo co siedze pytsalm sie dzisiaj lekarza na usg i on powiedzial ze sa to normalen bole w ciza azwlaszcza moga byc nasilone poniewarz to ciaza blziniaczai jest to podwojne obciazenie.Dsjcie znac jak macie cos takiego.
 
Gratuluję dwóch zdrowych synusiów !!!
geddes119.jpg
 
reklama
Az mi glupio zaklocac ten dobry humorek na tych stronkach ale chce was prosic o trzymanie kciukow bo moja ciaza znow "ma pod gorke"Dopiero 21tyg a u mnie te glupie skurcze i twardninia brzusia zmiekczyly i co gorsze skrucily szyjke i gin powiedzial ze MUSZE jeszcze wiecej lezec brac czesciej fenoterol a jak tak dalej pojdzie to niestety ale czeka mnie i mojego malenkiego Lukaszka szpital.
 
Do góry