reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

Dodka, mnie uratowały ostatnio sukienki lumpexu, wcale nie ciążowe tylko zwykłe no i w atrakcyjniej cenie ;D a jeśli chodzi o kostium... cóż... usiłowałam przymierzyć.... ::)
 
reklama
DODKA ciesze sie z twojego" zwolnieniowego sukcesu"i zycze udanego pobytu w Dziwnowku.Czekam oczywiscie na relacje :D.A co do ciuszkow to tak jak Klementynka czesciej niz do tej pory odwiedzam sklepy "U BIDANIEGO"czyli lumpeksy ;)
 
No to witajcie w klubie ;D własnie mam na sobie śnieznobiała bluzeczke z serii H&M Mama za całe 18zł z lumpka (nówka sztuka), a przedwczoraj kupiłam sukienke za 9zł ;D Ale mysle, ze spodni ciazowych raczej nie uda mi sie trafic, i trzeba bedzie jedna pare kupic, a drogie dziadostwo jak nie wiem co :(

Szaleje w robocie zeby sie wyrobić, ale martwi mnie jedno - nie mam netu w domku, ale moze gdzies dorwe kafejke:)
 
Dodka pisze:
Szaleje w robocie zeby sie wyrobić, ale martwi mnie jedno - nie mam netu w domku, ale moze gdzies dorwe kafejke:)

koniecznie :)

a jeśli chodzi o spodnie , to ja sie chyba udam w stronęlekkim dresów na sznurek wiązanych? albo legginsów? hm....

 
Ja też mam kilka rzeczy używanych i bardzo je sobie chwalę, są dobre gatunkowo i nie drogie a w markowych sklepach dla ciężarówek można kupic jeden ciuch za 150 zł.
 
Ja musiałam sobie sprawić parę takich drogich ciuchów ale to ze względu na to, że wybieram się w najbliższym czasie na 2 wesela. Najlepiej jednak czuję się w luźnych T-schirtach i dresowych spodniach, ewentualnie szerokich sukienkach odcinanych pod biustem.
 
Z bluzeczkami to jest spoko bo przeciez na czasie sa wlasnie te odcinane pod biustem wiec lato jest nasze BRZUCHATKI
 
Czesc DZIEWCZYNY:):) jej jak dawno mnie tu nie bylo,tyle nowych babeczek doszlo ale superrr musze sie zmobilizowac wkoncu i wszystko poczytac co slychac u was ale pewnje bedzie to jutro bo dzisiaj juz wysiada mi kregoslup od  tego siedzenia przy kompie tyle czasu nie mialam dostepu do neta az wkoncu dzisiaj mam juz wszystko podlaczone tak sie ciesze...Musze sie pochwalic bo juz sie nie moge dovcezkac jutro wkoncu ide na wymarzone USG 3D  na godz 14 wkoncu zobacze wyraznje moja 2 kochanych malenstw przypominam ze nosze pod serduszkiem dwa kochane malenstwa,bede miala nagrany filmik z przebiegu badania i chyba bede go ogladac non stop 24 h na dobe !!!!! Bardzo sie ciesze ..POZDRWAIAM DO JUTRA PAPA
 
reklama
SYLVI witaj i szybko nadrabiaj zaleglosci a przede wszystkim zdradz nam czy to parka za jednym razem czy tez 2razy Jas albo 2razy Malgosia ? :laugh:
 
Do góry