reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

Dzien dobry ;)

Witam z rana zupełnie niewyspana, ból krzyża tak mi dokucza, ze przy kazdej próbie zmiany pozycji we snie budze sie i mam wrażenie, ze pół nocy nie spałam :( Dzisiaj ide do gina po zwolnienie, ale nie wiem czy dostane, bo mój gin jest na urlopie i ide do innego prywatnie. Gorzej jak zapłace za wizytę a wyjdę z kwitkiem :( Trzymajcie kciuki ;)
 
reklama
hej!
trzymamy kciuki, ale myśle,ze nie masz się czym martwić, bo będąc w ciąży masz pełne prawo do zwolnienia i nikt nie może tego kwestionować, tym bardziej, że nie jest to Twój kaprys tylko coś Ci dolega (chociaż coś tam słyszałam, ze ZUS się czepia, słyszłyście coś może na ten temat ??) :o
 
ZUS się podobno czepia faktycznie - więc bardzo się cieszę że oficjalnie jestem bezrobotna ;D

A dziś mnie dół dopadł, w nocy spac nie mogłam i mało mi głowa nie pękła do natłoku myśli... Nie cierpię tych ciążowych humorów... :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Hej trzymajcie, trzymajcie, bo ja juz znalazłam śliczna kawtere w Dziwnówku :laugh: Tez słyszałam ze ZUS lubi sie czepiać, ale to chyba dotyczy sytuacji jak ktos jest non stop na zwolnieniu, a za moje zapłaci jeszcze pracodawca, wiec chyba ZUS sobie odpusci mój przypadek ;D
 
Oj, Dziwnówek piękne miejsce! To zachodnie wybrzeże, niedaleko Kamienia Pomorskiego i Międzyzdrojów. Zanim sie przeniosłam do Wawy to przez 12 lat z rzędu jeździłam z rodzicami do Łukęcina - to cudowna miejscowość, ok. 4 km od Dziwnówka. Obok jest Pobierowo z rozrywkami typu knajpy i dyskoteki, a sam Łukęcin sielski, anielski, cichy i spokojny... Polecam:)

A w tym roku jedziemy do Karwi:)
 
w Dziwnówku też raz byłam na wakacjach i pamiętam, że było super :laugh: (bawiłyśmy się z koleżankami naprawdę extra..no bo byłyśmy tam jeszcze jako niezamężne) :),ale na wakacje rodzinne to również super miejsce ;)
 
Hej!
Wrócił mój mężulek i kilka dni tu nie zaglądałam. W poniedziałek zrobiliśmy sobie mały wypad nad morze, tzn. w Koszalinie miałam egzamin, a stamtąd do Mielna tylko 15 km. Więc wróciłam troszke opalona, twarz i ręce, bo lezałam w ubraniu. Doktor powiedział żebym się nie przegrzewała, więc brzuszek schowałam przed słońcem. Ale jestem bardzo zadowolona, bo spędziłam fajowy dzień.
Jeśli chodzi o kobiety w ciąży to ja też ciągle je widzę, a na plaży ile było. Niektóre chodziły w dwuczęściowych strojach i bardzo ładnie to wyglądało.
 
reklama
Hejka :laugh:

No musze was pochawlic, ze ładnie sie spisałyscie, i kciuki mocno trzymałyscie. trafiłam na fajnego (młodego :D) doktota, który był zdziwiony, ze ja jeszcze na zwolnieniu nie jestem i powiedział cyt: "chyba czas pomyślec o zwolnieniu i odpoczynku prosze pani" ;DAle jeszcze dzisija przyczłapałam sie do pracy, bo mam pare terminowych spraw do załatwienia, ale na luzie :laugh:

Lekarz chciał mi dac zwolnienie az na 4 tygodnie, ale narazie sie dogadałam, ze do 22 lipca, póxniej musze przyjsc i pensyjki ludziom naliczyc, a chodzi przeciez tylko o odpoczynek i chyba tyle czasu mi wystarczy na regeneracje sił :laugh:

Tak więc w sobote jade zgodnie z zaleceniem lekarskim odpoczywac do Dziwnówka na tydzien i juz nie moge sie doczekac. Jest tylko mały problem: kostium kapielowy a raczej jego brak :( to znaczy jest, ale mam wrażenie, ze nalezy do jakiejś innej osoby zdecydowanie mniejszej ode mnie, no i zostałam w jednych spodniach :D Te w które trzy tygodnie temu jeszcze nosiłam za nic nie wiejde:( a kasy brak na zakup nowych, ale na liczniku 5 klio przybyło :D, fakt, ze 4 kilo to sa te które straciłam na poczatku ciazy, wiec kilogram jestem na plusie od momentu zajscia w ciaze, ale jakos inaczej sie te kilogramy porozkładały, mój brzuch zaczał zyc swoim zyciem i nie mam nad nim kontroli hihihi ;D

Miłego dnia ;D
 
Do góry