reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

:-)

Cześć
U mnie mały Maks tez systematycznie już daje znak o sobie solidnymi kopniaczkami jest to dla mnie bardzo miłe uczucie ale u mnie to strasznie mocno kopie jak ja siedze lub leże jak chodzę to raczej nic nie czuje dziwne co ;D ;D
 
reklama
Czesc dziewczynki :)
I znowu dawno mnie tu nie było, ale miałam niestety doła i nie miałam co pisać..
DODKA GRATULUJĘ SYNKA !!! ja też marzę o córeczce, bo synka już mam i strasznie chciałabym mieć parkę, ale u mnie okaże się dopiero za tydzień :) :) :) chociaż jak będzie drugi synek to też dobrze...
Żabko ja mam dokładnie z tymi kopniaczkami jak Ty, tzn. jak siedzę i leżę to dzidziuś szaleje a jak chodzę to nic nie czuję ;D
 
A ja juz czuje pukanie nawet wtedy gdy chodze a dzis rano to nawet moj maly pukacz mnie obudzil.Ciekawe co bedzie dalej?
 
PYCHA - super !!! w końcu będziecie razem... :)
a co do gazowanego, to jeśli masz straszną ochotę to myślę, że można się napić, z tym że wiadomo - bez przesady (parę łyczków i już) ;)
 
Witajcie, dziekuje wam kochane za gratulacje, tak miło jest z Wami ;)

Po pierwszym szoku juz sie ciesze, ze to jednak synuś bedzie, bo na pewno bedziemy sie starać o drugie, jak to mój maz powiedział - za 2 lata :D jakby była później była córeczka byłoby super, bo tak jak napisała Zaba ja tez zawsze marzyłam o starszym bracie ;)

Ja poczułam ruchy w zeszłym tygodniu, ale z reguły jak chodze to ich tak nie czuje, ale dzisiaj w pracy kilka razy dostałam kuksańca od środka :D Lokator przypomniał o swoim istnieniu :laugh:. Debata nad imieniem nadal trwa.

Pycha fajowo, ze bedziesz juz miała męża przy sobie ;)

Klementynka, pewnie, ze trzymałysmy kciuki jak widac skutecznie ;) fajnie, ze imprezka sie udała ;)
 
reklama
Pycha cieszymy się razem z Tobą!!
Dodka- za dwa lata wypróbujcie nasz sposób- mamy sprawdzony sposób na dziewczynkę, trzeba dwa dni wcześniej przed owulacją a potem czekać i trzymać kciuki :) :) nam się udało za pierwszym razem i moim znajomym też.. przypadek czy jednak coś w tym jest?? To jakiś uczony tam badał juz dawno dawno ze plemniki z chromosomem dziewczynki przeżywają dlużej czy coś.. Pozdrawiam wszystkie...
 
Do góry