reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :)

reklama
Heksa ale Twoja córcia jest wysoka, więc chyba raczej do pulchnych się nie zalicza.
LLLLili witaj.

Jeszcze 4 dni leżenia i wracam do normalnego życia. Doczekać się już nie mogę.

W niedziele wraca mój syn z wywczasów z dziadkami, stęskniłam się już. Co prawda pewnie kilka dni zajmie ustawianie go do pionu po pobycie z dziadkami, ale jakoś to będzie.
 
annaoj kce ona cała jest taka duża.
No tak to jest z naszymi dziećmi i dziadkami:-D. U nas niestety nie kwapią się żeby zabrać dzieciaczki na wakacje . Sama dbam o wszystko. jeszcze za tym leżeniem zatęsknisz;-):tak:

lllili to też wysoka dziewczynka mój syn ma skończone 5 czerwcu i ledwo 104cm
 
No wysoka, ale ona na start miała dużo. Jak się urodziła miała 57 cm i ważyła 4268.
My mieszkamy na ochocie jakby, któraś z was mieszkała w okolicy to chętnie wybierzemy się na jakiś spacerek lub plac zabaw.:-D
 
Lillii rodziłaś sn? Duża dziewczynka, faktycznie, ale chyba chudzielec;-) Ale jak piszesz, że baardzo żywa, to jak mój syn.
Heksa najważniejsze, że proporcjonalna jest, z wiekiem rówieśnicy podgonią.

Ja mam teraz kłopot z córą, zaczęła chodzić od stycznia do przedszkola, bardzo chciała, doczekać się nie mogła, ale teraz jak brat już nie chodzi (zdecydowałam się zrobić mu wakacje przed szkołą) już nie jest taka chętna. Mam nadzieje, że jak Młody we wrześniu pójdzie do szkoły, a nie że w domu jest to nie będzie takich protestów.
 
Witam serdecznie po upalnym weekendzie.
Witaj Gingerka zapraszamy
lllili to duża miałaś dziewczynkę. Mój Szymon ur 48cm i 2780

annaoj kce no mam nadzieje że to się w końcu zacznie zacierać...
 
ale gorąc:sorry: nie wiem co ze sobą zrobić. Dzieciaki większość czasu w basenie spędzają.

Alicja idzie jutro do przedszkola, ciekawe jak będzie.

Gingerka witamy i zapraszamy do pisania.
 
Witam nową mamę :-)

U mnie dzieciaki całe wakacje w domu. Teraz mieliśmy jechać nad morze to Natalia ma zapalenie płuc ...:no: Oby szybko przeszło. Moja Natalia ma 126 cm i waży 21 kg - ogólnie drobna a Iza ma 147 cm i waży 35 kg - gruba nie jest ale chciałabym by choć 32 ważyła i próbujemy zrzucić ale też kiepsko idzie :baffled:
 
reklama
Witam
My dopiero sciagnelismy do domku padam z nog zakupy jednak mecza ale trzeba wykorzystac ze maluchow nie ma.
Teraz chlopaki ida na pilke a ja zostalam usadowiona na kanapie i pelen relax.
Pogode mamy dzis mieszana raz slonce raz deszcz ale jest przyjemnie chlodno.
 
Do góry