reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :)

reklama
cisza jak makiem zasiał :-p

Martyna coś mi kaszle więc już ją zapisałam do naszej pani dr na 11.03:dry: bo to był najwcześniejszy termin przez neta....można też dzwonić codziennie o 7.30 tylko dodzwonienie się wtedy do przychodni graniczy z cudem:confused:
A młoda znów ma bunty i nawet wit, c nie chce brać:baffled:
Do tego 7.03 mija 2 tygodnie od wysłania zgłoszenia do CZD i jeszcze nie ustalili nam terminu :dry:
no ale fakt faktem pani przez telefon powiedziała że w ciągu 2 tygodni ustalą wizytę więc mają jeszcze te dwa dni:sorry2:
 
Samych radości,
Kolorowych jajeczek,
Białych owieczek,
Uśmiechu bez liku
I bakalii w serniku,
Kiełbaski tłuściutkiej
I atmosfery milutkiej
Życzy Aluśka z dziewczynkami :-)
 
Cisza w tym wątku czas go ożywić :) Nasz synek chodzi do przedszkola i ostatnio dostał wysypki na dłoniach, kostkach i kolanach czy słyszeliście o takiej chorobie - bakterii, bo ja po raz pierwszy. Lekarz uświadomił mnie że to normalne w przedszkolu, gdzie dzieci często wspólnie jedzą i dotykają zabawek. Macie jakieś doświadczenia z tym związane ?
 
mój ma 6,5 latek :D świetny dzieciaczek :D aaa strasznie rozrabia :D tyle ma energiii :D aż mu zazdroszczę jak tak cały dzień można rozrabiać.. a potem mu się spać nie chce :D
 
hejka
Trochę mnie tu nie było ale widzę że się prawie nic nie zmieniło:sorry:
Witam serdecznie nowe mamusie:-)

Sisibaby
podejrzewam że twój synek załapał tzw. wysypkę bostońską....moja Amanda ją przechodziła i też miała właśnie wysypkę w tych miejscach które podałaś:sorry: Krostki ją bolały a jak było u Was?
Solina fajnie że Twój synio jest pełen energii:-)

U nas leci pomału....w tamten wtorek byliśmy w CZD w Wa-wie z Martynką.... badanie niestety wyszło źle i znów mamy przyjechać 23.04 na biopsję jelita:confused2:
Ja mam nową pracę tylko niestety na razie na umowę o dzieło potem ma się zmienić na umowę zlecenie:confused2:
Amandziucha ostatnio ładnie do przedszkola chodziła a od piątku coś się kaszlisko i katar od niej przypałętało:eek: mam nadzieję ze mi do wtorku Martyny nie zarazi bo będzie d..pa z wyjazdu:crazy:
 
heloł
coś wątek zamiera. Ja ostatnio chorowałam, przez dwa antybole przeszłam, teraz już lepiej, ale oczywiście ciepełko, więc jakoś tak czasu nie ma.
Ogólnie wsio dobrze i po staremu.
Aluśka bardzo się cieszę, że masz pracę. Zdrówka dla Martynki, mam nadzieje, że to nic poważnego, trzymam kciuki.
Solina ja też mam w domu dwa wulkany energii, szczególnie starszy, w wieku Twojego, jestem nawet trochę przerażona co to będzie jak do szkoły pójdzie.
Baska bardzo dobrze, że lekarz skierował Was na badania, a nie stwierdził, co często jest w zwyczaju "taka jej uroda". Ze swojej strony mogę jeszcze doradzić badanie na lamblie, syn koleżanki też był malutki i drobniutki i okazało się, że winna lamblia, dostał leki i w 2 miesiące urósł 5 cm. Trzymam kciuki za szybką diagnozę.
znikam na kawkę
 
Nie martwi mnie, że jest drobna i mała ale to czy osiągnie przynajmniej wzrost ok. 160 cm...
Ja mam niespełna - da się z tym żyć ;)
Oczywisćie lepiej upewnić się czy to jej uroda, czy moze jednak coś się dzieje ;)

A my jak przywyklismy do wizji szkoły od września i nasza mała nie może się już doczekać, to teraz latają jak wariaci ze zbieraniem tych podpisów - i mam dylemat czy podpisać czy nie... Niby podpis nie oznacza, ze bie będzie mogła pójść do tej pierwszej klasy, ael to moje nazwisko i moja deklaracja, a ja nie mam jakiś chorych obaw w związku z tym. Nasza szkoła jest przygotowana i w tym roku jeszcze zapewnia, że nie będzie klas mieszanych, ani dwóch zmian.

A tak poza tym, to w sobotę już jedziemy na majówkę :D
 
hejka

Baska i jak byłaś już z Lusią u lekarza? mam nadzieje że to tylko taka jej uroda :sorry:
Annaoj kce no niestety diagnoza brzmi Hirschsprung:-(
Wszystkiego najlepszego dla Ali z okazji skończenia 3 latek:-)
MamaGabisi skoro szkoła jest przygotowana i mała jest chętna do pójścia to nie ma co przekładać tej decyzji;-)
 
reklama
hejka
ja się wakacjuję, ale pogoda jest taka niezdecydowana, więc mam czas na neta.
MamGabisi jeśli jesteś zdecydowana posłać Młodą, to ja bym nie podpisywała, bo to przecież coś wbrew Tobie. Dla pewności możesz zrobić Gabi test na gotowość szkolną. Ja myślę, że z pójściem 6 latków do szkoły to naprawdę indywidualna sprawa, ja syna nie posłałam i jestem zadowolona, ale nie jestem ogólnie zdania, że 6latki się nie nadają.
Aluśka próbowałam czytać co to takiego, ale bełkot medyczny nic mi nie powiedział. Czy to znaczy konieczność jakiegoś zabiegu czy środki farmakologiczne? Bardzo Wam współczuję, teraz tak dzieciaczki chorują.
uciekam na kawkę
 
Do góry