reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

4 dni do okresu a test

dorotka119

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2020
Postów
42
Kochane kobietki. Zaczęłam starania o dziecko. Tak nie mogę się doczekać. W piątek mam dostać okres za 4 dni. Coś mnie tknęło a zrobię test i wyszło to. Czy jest nadzieja. Czy to za szybko. W 1 momencie radość ale też tak sobie myślę czy to może być realne. Jutro z rana zrobię kolejny innej firmy.
IMG_20201123_090335.jpg
 
reklama
Kochane kobietki. Zaczęłam starania o dziecko. Tak nie mogę się doczekać. W piątek mam dostać okres za 4 dni. Coś mnie tknęło a zrobię test i wyszło to. Czy jest nadzieja. Czy to za szybko. W 1 momencie radość ale też tak sobie myślę czy to może być realne. Jutro z rana zrobię kolejny innej firmy. Zobacz załącznik 1205262
Pozytywny.. Jutro zrób kolejny, a dla pewności beta najlepiej
 
Miałam identyczna kreskę w 23dc, też brakowało 5 dni do @;) teraz szaleje 20 miesięczna córeczka. Ja testowałam bo dla mnie to nie było stresujące, żadnego ciśnienia że ma być juz. W przeciwnym wypadku testowanie przed @ może powodować rozczarowanie więc cierpliwość wtedy bardziej popłaca
 
reklama
Wygląda na pozytyw.
Mi ostatni wyszedł 4 dni przed miesiączka niby, ale chyba trafiłam na krótszy cykl i było 2 dni przed 🤔 tak czy siak jestem w 20 Tc, także powoli gratuluję 🙂
 
reklama
Kochane kobietki. Zaczęłam starania o dziecko. Tak nie mogę się doczekać. W piątek mam dostać okres za 4 dni. Coś mnie tknęło a zrobię test i wyszło to. Czy jest nadzieja. Czy to za szybko. W 1 momencie radość ale też tak sobie myślę czy to może być realne. Jutro z rana zrobię kolejny innej firmy. Zobacz załącznik 1205262
Tak to pozytyw 😍😍. Gratki ! To szybko Ci wyszedł ten pozytyw jak przed @. Ja dziś dzień po @ i negatyw :(. Daj znać koniecznie jutro jak jutrzejszy test. A ten jakiej firmy miałaś?
 
Do góry