reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

13dpo dwa testy, dwa wyniki

znadziejanajutro

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2024
Postów
18
Hej. Dziś mam 13dpo. Jutro teoretycznie okres. Dziś poranny test pink czułość 10 pokazał druga blada kreskę. Za 3h zrobiłam test innej firmy o czułości 20 i nawet cienia ... Jutro planuje betę natomiast...czy ktoś miał podobną sytuację i jednak okazało się,że fałszywy był wynik negatywny ? Wiadomo...szukam nadziei
 
reklama
Ale twoja beta może być niższa niż 20 i dlatego ten drugi jest negatywny. Jutro już zapewne pokazałby druga kreskę. Ale najlepiej beta jutro tak jak piszesz.
Pytanie, czy na dzień przed okresem możliwe jest, że beta byłaby tak mała jeszcze. Dodam, że 2 dni temu miałam podobną sytuację, jeden test pozytywny ale kreska bledsza od tej dzisiaj, ledwo dostrzegalna a następny test negatyw. Ogólnie to wiem,że zaczęłam testować za szybko,ale moja cierpliwość leży i kwiczy. Przy pierwszej ciąży pierwszy (i jedyny) test zrobiłam 6 dni po spóźnionej miesiączce więc nie miałam wątpliwości :) a tu blada krecha i powtarzam kolejnym testem który już jest negatywny i załamka
 
Ale jeżeli robisz test jeden po drugim z innego moczu to może wyjść negatywny. Jeżeli np dużo piłaś a przerwa między jednym a drugim testem była zbyt krótka to wiadomo, że może być negatywny.
 
Czyli jakieś szanse dajecie jeszcze tej sytuacji..? Czy beta na która planuje jutro iść na sens w 14dpo? w 9/10 dpo robiłam i bylo <20 czyli brak ciąży. W 4 dni mogło by się coś zmienic?
 
Czyli jakieś szanse dajecie jeszcze tej sytuacji..? Czy beta na która planuje jutro iść na sens w 14dpo? w 9/10 dpo robiłam i bylo <20 czyli brak ciąży. W 4 dni mogło by się coś zmienic?
jesteś pewna, że <20 to brak ciąży? W laboratorium w którym ja robię betę <5 to brak ciąży.
 
Czyli jakieś szanse dajecie jeszcze tej sytuacji..? Czy beta na która planuje jutro iść na sens w 14dpo? w 9/10 dpo robiłam i bylo <20 czyli brak ciąży. W 4 dni mogło by się coś zmienic?
Szanse 50/50 🤷‍♀️
Bardziej wiarygodny jest test z pierwszego moczu i o lepszej czułosci.

Powiem Ci, ze mnie w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatyw, a beta dzień później byla 126.
 
Szanse 50/50 🤷‍♀️
Bardziej wiarygodny jest test z pierwszego moczu i o lepszej czułosci.

Powiem Ci, ze mnie w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatyw, a beta dzień później byla 126.
❤️ No tak czy siak muszę czekać do jutra ale wiadomo, dluuuuzy się to oczekiwanie. Na tyle że postanowiłam napisać bo od 2 tyg tylko czytałam to forum :)
 
reklama
Do góry