reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Cześć, udało się którejś z Was zajść w ciążę przy karmieniu piersią?
Mam synka 7m, karmimy się cały czas - rozszerzenie diety idzie nam powolutku.
Okres dostałam już w miesiąc po porodzie - w lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie, grudniu. Na styczniowy czekam (termin @na poniedziek) test robiłam dzisiaj, niestety negatyw. Próbujemy działać, lecz nie wychodzi. U gin byłam w grudniu to akurat byłam po owu, ale później dostałam okres.
Trace, nadzieję, że się uda
Ja też zaszłam w ciążę karmiąc piersią, karmiłam jeszcze trochę w ciąży nawet. Jeszcze dodam, że karmiłam także w nocy ;D
 
reklama
Ile mniej więcej razy karmilaś na dobę, gdy udało się zajść w ciążę?
Dokładnie już nie pamiętam, bo ja nigdy nie liczyłam karmień na dobę na skrupulatnie w późniejszym wieku. Ale w nocy jakoś 2 razy na pewno. W dzień na pewno przed drzemka i czasem też w trakcie dnia tak 'na szybko'. Wiec w sumie mogło to być jakieś 4-5 karmien6na dobę 🤔 Jak zaszlam w ciąże to córcia miała rok.
 
Dokładnie już nie pamiętam, bo ja nigdy nie liczyłam karmień na dobę na skrupulatnie w późniejszym wieku. Ale w nocy jakoś 2 razy na pewno. W dzień na pewno przed drzemka i czasem też w trakcie dnia tak 'na szybko'. Wiec w sumie mogło to być jakieś 4-5 karmien6na dobę 🤔 Jak zaszlam w ciąże to córcia miała rok.
To super, że się udało 🙂
Jak potem było z kp jak już byłaś w ciąży? Córka sama zrezygnowała, czy trzeba było walczyć z odstawieniem?
Bardzo mnie interesuje ten temat, bo córka uwielbia kp 🙈 i jestem ciekawa jak to może przebiegać w takiej sytuacji
 
Ja też zaszłam w ciążę karmiąc piersią, karmiłam jeszcze trochę w ciąży nawet. Jeszcze dodam, że karmiłam także w nocy ;D
to super że Ci się udało. Miałaś normalne cykle, @ była co miesiąc, potwierdzona owu? Przepraszam za tak dużą ilość pytań 🤭 chyba za bardzo się nakręcam
 
Aktualnie kp na drzemkę w dzień, do usypiania na noc oraz około 3 razy w nocy. Noszę się z zamiarem odstawienia, ale chyba nie jestem jeszcze na to gotowa 🙈 wolałabym to jakoś łagodne przeprowadzić "za porozumieniem stron"😁
ja też nie jestem gotowa na odstawienie i nawet mi to do głowy nie przychodzi. Na początku ciąży postanowiłam że będę karmiła piersią, ciężkie były początki kp, miałam chwilę załamania, myślałam że synek się nie najada, poranione brodawki do takiego stopnia że krew było widać, ale na szczęście przeszliśmy przez to i uwielbiamy to razem ☺️
 
To super, że się udało 🙂
Jak potem było z kp jak już byłaś w ciąży? Córka sama zrezygnowała, czy trzeba było walczyć z odstawieniem?
Bardzo mnie interesuje ten temat, bo córka uwielbia kp 🙈 i jestem ciekawa jak to może przebiegać w takiej sytuacji
dają nam kobietki dużą nadzieję ☺️
 
reklama
ja też nie jestem gotowa na odstawienie i nawet mi to do głowy nie przychodzi. Na początku ciąży postanowiłam że będę karmiła piersią, ciężkie były początki kp, miałam chwilę załamania, myślałam że synek się nie najada, poranione brodawki do takiego stopnia że krew było widać, ale na szczęście przeszliśmy przez to i uwielbiamy to razem ☺️
Oj początki to temat rzeka 🙈 dosłownie krew, pot i łzy
 
Do góry