reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

przykro mi :-(
Trzymam kciuki za następny.
Noszę się z zamiarem monitoringu owulacji u ginekologa. Sprawdzałam na znanym lekarzu i akurat w dniu, w którym bym musiała iść są dostępne same późne godziny (po 20). Z racji tego, że kp na noc nie ma opcji jechać o tej godzinie.
Jeszcze mam nadzieję, że do tego czasu zwolnią się jakieś wcześniejsze godziny.
Jeśli nie, to trudno 🙈 będziemy jechać w ciemno 😎
 
reklama
Noszę się z zamiarem monitoringu owulacji u ginekologa. Sprawdzałam na znanym lekarzu i akurat w dniu, w którym bym musiała iść są dostępne same późne godziny (po 20). Z racji tego, że kp na noc nie ma opcji jechać o tej godzinie.
Jeszcze mam nadzieję, że do tego czasu zwolnią się jakieś wcześniejsze godziny.
Jeśli nie, to trudno 🙈 będziemy jechać w ciemno 😎
hehe jechać w ciemno 🤣 noo powiem Ci że tym razem my już od 4dc ☺️ co drugi dzień 🤭 zobaczymy co z tego wyniknie. A porannych godzin nie ma dostępnych? Ja nie będę szła monitoring, u nas tak ceny poszły w górę że szok. Wizyta od 250
 
hehe jechać w ciemno 🤣 noo powiem Ci że tym razem my już od 4dc ☺️ co drugi dzień 🤭 zobaczymy co z tego wyniknie. A porannych godzin nie ma dostępnych? Ja nie będę szła monitoring, u nas tak ceny poszły w górę że szok. Wizyta od 250
Tam gdzie chciałam iść monitoring 150zl. Sprzęt mają najlepszy, bo robią też badania prenatalne.
Akurat wizyta mi pasuje w piątek i brak dogodnych godzin, a w poniedziałek to juz może być po fakcie. Trudno 😝 ale będę obserwować może coś się zwolni.
Też już mężowi zapowiedziałam, że jak tylko @ się skończy to jedziemy 😂 i ta sama taktyka co drugi dzień 🤫
 
Tam gdzie chciałam iść monitoring 150zl. Sprzęt mają najlepszy, bo robią też badania prenatalne.
Akurat wizyta mi pasuje w piątek i brak dogodnych godzin, a w poniedziałek to juz może być po fakcie. Trudno 😝 ale będę obserwować może coś się zwolni.
Też już mężowi zapowiedziałam, że jak tylko @ się skończy to jedziemy 😂 i ta sama taktyka co drugi dzień 🤫
u Was tanio monitoring, to zobacz sobie w poniedziałek 🙂 tak naprawdę nie wiadomo kiedy jest owu czy ona wogóle jest,😏
pobolewa mnie coś brzuch, czasami bije mi gorąc więc coś tam się u mnie dzieje, tylko czy to to, co trzeba 😀
 
Tam gdzie chciałam iść monitoring 150zl. Sprzęt mają najlepszy, bo robią też badania prenatalne.
Akurat wizyta mi pasuje w piątek i brak dogodnych godzin, a w poniedziałek to juz może być po fakcie. Trudno 😝 ale będę obserwować może coś się zwolni.
Też już mężowi zapowiedziałam, że jak tylko @ się skończy to jedziemy 😂 i ta sama taktyka co drugi dzień 🤫
Cześć, byłaś na monitoringu?
 
Planowo powinnam iść jutro, ale brak wolnych godzin. Najbliższy wolny termin dopiero we wtorek. Moim zdaniem za późno, więc w tym miesiącu zrezygnowałam.
Zobaczymy czy się uda 🤔
Jak u Ciebie sytuacja?
a u mnie praktycznie co drugi dzień co nieco jest 🤭 poza tym ten cykl jakiś dziwny 14-15i16dc miałam śluz bezbarwny ciągnący a wczorajszego dnia 24dc to samo, więc ciekawe czy mi się cykl nie przesunął, dzisiaj śluz jest mieszany 🤔.Termin @ mam na ten wtorek , więc zobaczymy. Oczywiście dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test, ale | kreska.
 
a u mnie praktycznie co drugi dzień co nieco jest 🤭 poza tym ten cykl jakiś dziwny 14-15i16dc miałam śluz bezbarwny ciągnący a wczorajszego dnia 24dc to samo, więc ciekawe czy mi się cykl nie przesunął, dzisiaj śluz jest mieszany 🤔.Termin @ mam na ten wtorek , więc zobaczymy. Oczywiście dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test, ale | kreska.
To trzymam kciuki ✊
Dziś 12dc, a z objawów spodziewam się ovu w ten weekend. Prężnie działamy co drugi dzień 😎
U mnie też są takie anomalie, więc wydaje mi się, że to skutek kp 🤔
 
reklama
Do góry