reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

Dobry wieczór ...
u nas z jedzeniem się poprawiło co Nas ogromnie cieszy ... nie pije już mleka na śpiocha, tylko siedzi i sama trzyma butelke albo ja jej pomagam ... u nas to wygląda mniej więcej tak ...
ok 7-8 kanapeczka/wędlinka/plasterek żółtego sera/ czasem jogurt BV oczywiście nie zawsze zje wszystko co ma na talerzu
ok 9:30-10 260ml mm
13 - ok.250ml zupki + drugie danie (trzy kluski śląskie+mięsko/lub spory kawałek rybki i ziemniaczki)
16:30 - ok. 200ml deserku (zmiksowane całe jabłko, pół banana +gruszka/brzoskwinia/ananas/winogrona) dla urozmaicenia czasem dostaje słoiczkowe owocki ... a jak nie owoce to czasem jakiś serek, czasem monte dostanie.
19 - 260ml mm
W ciągu dnia pije bardzo dużo .... czasem potrafi wypić cały soczek przecierowy ale dostaje go tylko po obiedzie do popicia. A tak to herbatki z BV.

Apetyt dopisuje i rodzice się cieszą! :-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy luźne kupy przez trzy dni (pn 6x, wt 4 i dziś 4) to objaw zębów czy może być coś innego? Takie kupy mogą się tak długo utrzymywać? Nie ma gorączki ani wymiotów. Nie wiem czy iść z nią do lekarza czy poczekać jeszcze jeśli to normalne...
 
u nas jest taka reakcja na zęby:tak: po kilku dniach przechodzi i wszystko wraca do normy.
Jeżeli dziecko dobrze się czuje nie ma gorączki, wymiotów, to bym ją obserwowała i poczekała.
 
obserwuj i poczekaj .... a i jakby były dość często to lepiej idź do lekarza bo to jeszcze malutkie szkraby i szybko może się odwodnić... a jak dasz rade postaraj się na wszelki wypadek podsuwać więcej do picia ( żeby zapobiec odwodnieniu)
 
bardzo Wam dziękuję, dziewczyny, dziś (odpukać) jest już lepiej, dwie kupy na krzyż do tej pory, humor dużo lepszy i zaczęła wreszcie jako tako jeść. Co do picia, to wiedziałam i dawałam jej jak najwięcej się dało, sama zresztą też podchodziła do regału co jakiś czas i pokazywała palcem na butelkę z wodą :) Jeszcze raz dzięki za podtrzymanie mnie na duchu, bo oczywiście zaczęłam panikować :) Do tej pory zęby wychodziły jej bezobjawowo ale ta pierwsza trójka najwidoczniej musiała być inna :)
 
Dziewczyny,czy u Was też tak podrożało mleko Nan 3? Ostatnio w sklepie doznałam szoku:do tej pory za duże opakowanie płaciłam 25zł.,a teraz kosztuje prawie 29zł.:szok::eek: Sprawdzałam w kilku różnych sklepach,ale wszędzie ta sama cena. Zwariować można:sorry:
 
Dziewczyny,czy u Was też tak podrożało mleko Nan 3? Ostatnio w sklepie doznałam szoku:do tej pory za duże opakowanie płaciłam 25zł.,a teraz kosztuje prawie 29zł.:szok::eek: Sprawdzałam w kilku różnych sklepach,ale wszędzie ta sama cena. Zwariować można:sorry:

U nas to samo z ceną Nan3. Od niedawna duże opakowanie kosztuje 28.99 :wściekła/y:
Zastanawiamy się czy nie zmienić na tańszego Gerbera, może Bebico
 
reklama
Do góry